Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak éppen ilyen időszakot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak éppen ilyen időszakot élünk vagy elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés

Több, mint három éves kapcsolat, eljegyzés. Voltak problémáink (egyik-másik még most is van, de mindketten a megoldásra igyekszünk nagyon) Kb. egy hónappal, kettővel ez előtt úgy égtünk, mintha most kezdődött volna a kapcsolat, kívántuk egymást, eszméletlen volt a szex, hiányoztunk egymásnak, stb. Nemrég volt egy nagyobb, elhúzódó vitánk, ami veszekedésben tört ki, de végül elsimult, bár még mindig nehéz döntéshelyzetben vagyunk. Most jól elvagyunk egymással, minimális konfliktusok, olyan "befőtt" állapot. Mért nem égünk? Ez a nagy veszekedés vajon kioltott valamit? vagy ez csak egy átmeneti állapot? Vagy talán a konfliktusok éltettek (nem hiszem, mert már kiégtünk mindketten tőlük...)

Vélemények? Tapasztalatok?



2013. máj. 12. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem hogy mi megtudnánk állapítani, főleg mert te se vagy biztos benne, aki épp a helyzet részese... Nálunk sincs égés 5 év után jelenleg, eddig olyan hullámzó volt. Hol befőtt, hol égés, hol befőtt vagy rosszabb, hol ismét izzás. Ezen amin most te, szerintem mindenki elgondolkozik hasonló helyzetben. Beszélgetned kéne a pároddal erről, és hogy ő mit gondol.
2013. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat

tudom, nem itt fogják megoldani a problémáimat helyettem, ezért is kértem véleményeket és tapasztalatokat

2013. máj. 13. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!