Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom elérni azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SBPeti kérdése:

Hogyan tudom elérni azt, hogy újra belém szeressen az az illető, aki éveken át őrült szerelmet érzett irántam, de az mára elmúlt?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyunk a mai napig, jól érezzük egymást. Én még szerelmes vagyok, de ő már "csak" szeret. De azt mondja, így is velem akar élni. Mit tegyek, folytassam vele? Hiányzik a szerelme...

2013. febr. 5. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Az őrült szerelem előbb-utóbb szeretetté csillapodik, ez teljesen normális. Nem lehet úgy lángolni valakiért, akinek már ismered minden apró mozdulatát, minden jó és rossz tulajdonságát hosszú évek óta, mint az elején... nincs ebben semmi rossz, mindenkinél máskor jön el ez az idő. Erőszakkal visszahozni nem lehet, esetleg udvarolj neki (ha jól sejtem, te vagy a férfi), idézd föl a régi időket. Mennyi idősek vagytok?
2013. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia igen én vagyok a férfi, én 42, ő pedig nagyon fiatal...
2013. febr. 5. 13:29
 3/9 anonim ***** válasza:
És mennyi idő után jött el ez az időszak nála?
2013. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kb. 2 év után, ő most 22 éves.
2013. febr. 5. 14:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csúnya ilyet kérdezni, de nem vagy pl. gazdag? Meg ne haragudj, csak felmerült bennem, azt hiszem eléggé anyagias ez a világ ahhoz, hogy ez ne legyen annyira vaktában lövöldözés a részemről...

Kicsit azért kevés az a két év, bár nálam is kb. két év után kezdett el csitulni az őrült lángolás, de azért nem jelentettem volna ki, hogy én már nem vagyok szerelmes, csak nem röpködtek pillangók minden egyes találkozásnál a gyomromban.

Egyébként mielőtt ezt mondta neked, azelőtt is érezted a szerelme hiányát, vagy csak azóta, hogy ezt kimondta? Mert lehet, hogy téged csak a szavak bántanak, de tettekkel ugyanúgy bizonyítja neked, hogy szeret téged.

2013. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nézd, 2 évig harcolt, hogy beleszeressek. Jártunk, jó volt, én nagyon viszonozni akartam neki, aztán sikerült. Most viszont a szerelmem már nem kell neki, de én még kellek. Amúgy nem vagyok rossz parti... ezt tudom és ez nem nagyképűség. Viszont: amikor senki nem közeledett felém, megőrült, annyira szerelmes volt, ma viszont... hát lenne pár riválisa. Mit tegyek? Menjek vagy maradjak vele, hátha nálam is elmúlik a szerelem egy idő után? Köszi!
2013. febr. 5. 14:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Neki ez talán még csak szárnypróbálgatás és talán nem is őrülten szerelmes volt, csak őrülten izgalmas volt, hogy egy ennyivel idősebb férfit tudott meghódítani. Ha mégis úgy érzed, hogy jó így is a kapcsolat, mert azt írtad, a mai napig jó együtt, akkor én adnék még egy esélyt neki. De azért beszélj vele erről, hogy neked valami hiányzik.
2013. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nézd, nagyon sokat beszélünk "rólunk", napi szinten. Bevallom, egy picit úgy érzem, átejtett, és csak addig kellettem amíg én is el nem köteleztem vele magamat. Lehet, hogyha nem szeretek bele, marad a régi boldogság. Ő megnyugszik, én nem lángolok fel, és lett volna egy kiegyensúlyozott kapcsolatunk, akár egy életen át. Szerinted miért hallom azt mindennap, hogy "nálam már nincs szerelem, de senki mással nem tudom elképzelni az életemet". Akkor ez most micsoda? Jó lenne belelátni a szívébe...
2013. febr. 5. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Először is bocs, hogy ilyen fiatalon (17) beleszólok a dologba, de szerintem úgy van, ahogy mondja, hogy tényleg szeret, de már nem azzal a régi lángoló szerelemmel, hanem szeretetből és az ebből adódó ragaszkodásból.

Volt egy kapcsolatom, ott is kb. 2 év 5 elhúnyt ez a láng és én ezt nem tudtam elfogadni, ugyanúgy akartam szeretni, mint az elején, de nem ment.Még 5 hónapig voltunk együtt, beletörődtem, hogy ez már nem lesz a régi és valamivel jobb volt, de utána vége lett:/

De attól függetlenül én azt mondom, tarts ki mellette, amég lehet.

2013. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!