Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkre ment a házasságom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre ment a házasságom. Elmúlt a szerelem, egyre inkább baráti a kapcsolatunk. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok 2 éve házasodtunk. 5 éve vagyunk együtt. Nem a válást tartom a legjobb megoldásnak. Vele szeretném leélni az életem, csak nem tudom hogy mit kéne tennem.
2013. febr. 15. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek.Beszélgessetek,hogy ki hogy látja a helyzetet,és mit szeretne a továbbiakban.
2013. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez most elég szélsőségesre sikerült. Nem akarok durván fogalmazni, szóval előre is bocsi.

Szóval miért ment tönkre a házasságod? Mert már csak barátilag szereted a párod??? Akkor az nem ment tönkre, ha verne, vagyha naponta veszekednétek és marnátok egymást akkor tönkre ment volna.


Gyereketek van? Mert ha nincs, akkor fölösleges " baráti házasságban ' élni tovább, előbb utóbb vki meg fogja csalni a másikat azért a tűzért a szenvedélyért ami most - ahogy te írtad - hiányzik. Ha csak ahogy előttem írták, nem veszitek kezetekbe a dolgot, és nyíltan beszélni az érzéseitekről, változtattok ezen.

2013. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem normális, amit érzel. A szerelmes lángolás persze, hogy elmúlik, de ettől még nem megy tönkre egy házasság. Vele szeretnéd továbbra is leélni az életedet, tehát ez esetben butaság lenne a válás.

Sőt, valahol az igazi/baráti testvéri érzés magasabb rendű a szerelemnél, mert a szerelem, a rózsaszín köd nem látja a másik hibáit, a barát/testvér viszont igen, de mégis azokkal együtt elfogadja és szereti.

2013. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent konkrétan, hogy baráti a kapcsolatotok? Mi az ami konkrétan megváltozott és hiányzik számodra?
2013. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez a téma engem is nagyon erdekelne.

En azt latom, hogy korulottem mindenkinek max nehany evig tart a kapcsolata, egy barat kivetelevel, ahol ugyancsak kiderult, hogy a felesege csalja (15 eve voltak egyutt).

En a jelenlegi parommal boldog vagyok, szeretem nagyon, de megremit, hogy vajon nalunk ez meddig fog tartani.


Tapasztaltak irjatok kerlek!

2013. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Írjál konkrétumokat, hogy miből gondolod?

2013. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már nem szeretem annyira, mint régen, nem csókolózunk annyit..stb...
2013. febr. 15. 21:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem kéne gyerekeknek házasodni.
2013. febr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jöttek a gondok? Más pasik? Pia? Anyagi nehézségek?

Csak nem komolyan gondoltad, hogy a házasság az csupa csókolódzás?

2013. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Szia, most ezt a válaszom 3 kérdéshez is bemásolom, mert mindre ugyan azt tudom tanácsolni: Mi 7 évig éltünk együtt a feleségemmel mikor mindkettőnknek elege lett. Ez persze betudható annak is, hogy másfél évig külön éltünk külföldre költözésem miatt. De azt is azért, hogy őt és a fiamat kihozhassam magamhoz. Mindegy. Nos amikor kijöttek megromlott a kapcsolatunk. Azt hittük de jó lesz újra együtt. Tévedtünk. Annyira elszoktunk egymástól, hogy már minden idegesítette a másikat. Hogy miért ott ül, mit csinál, miért eszik stb. Annyira elharapódzott a helyzet, hogy már majdnem elváltunk. Mikoris végül kiborult a bili és mindenki elmondta az addig elszenvedett sérelmeit, és gondjait panaszait. Ki-meg-át beszéltünk mindent. Újra akartuk kezdeni. Az alapoktól kezdve építettük újjá a kapcsolatunktat. Nem mondom hogy nehéz volt, mert hazudnék. Kib*szottul de k*rvára nehéz volt!! Mindkettőnknek alkalmazkodnia kellett. Itt nem volt olyan, hogy csak én vagy te. Csak olyan létezett: MI. És erre minden felmerülő probélmakor emlékeztettük a másikat és együtt oldottuk meg. Megbeszéltük, hogy jó én ebben engedek, te pedig abban. Volt, hogy be kellett látni, hogy hibáztam. Na ez a legnehezebb. De megéri. Higyétek el MEGÉRI. Most egy éve volt annak, hogy majdnem elváltunk. Mindketten elmondhatjuk. hogy boldogabbak vagyunk mint amikor kimondtuk az igent. Kívánom, hogy nektek sokkal könnyebben menjen a problémák megoldása és megbeszélése. Ne várjatok vele a véksőkig. Lehet ti nem lesztek olyan szerencsések amilyenek mi voltunk. Ne hagyjátok ennyire elfajulni a dolgokat. Minél hamarabb léptek annál könnyebb lesz. De a kulcsszó: EGYÜTT. Ha csak az egyik akarja de nagyon, 2x annyira, sz*rt sem ér. Higyjétek el. Mi átéltük. A párom nagyon akart engem és a kapcsolatot és én annál jobban húztam el, mert úgy érzetm megfolyt. Remélem tanulságos mindenkinek a történetünk és nem hiába gépeltem be...
2013. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!