Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez lehetséges? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehetséges? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Interneten lehet szerelmes az ember?

Soha életében nem látta még az xy személyt csak is képen és még is bele szeret. Még is érzelmeket táplál iránta nagyon erőseket.

Ha nincs úgy mond "vele" fájdalmat érezz ürességet szívszorító érzést.

a Gondolataiban benne van egész nap csak is rá tud gondolni éjjel alváshoz készülődve illetve reggel ahogyan fel ébred egyből rá gondol.

Szóval mit gondoltok erről?



2013. máj. 12. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
én vagyok rá a pl.
2013. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is ugyan így vagyok vele. Annyira bele szerettem a lányba hogy el mondhatatlan már..

Tudom mit érzel:)

2013. máj. 12. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Interneten keresztül a srác/nő azt ír, amit hallani szeretnél. Nem a személybe szeretsz bele, hanem a mentalitásába, amit elvileg képvisel. Közben persze lehet, h az életben a tag egy unalmas kis senki, agresszív jegyekkel, stb. De hát ki az a h.lye, aki úgy ismerkedik, hogy közli a másikkal: "imma sociopat sweet serial killer"...
2013. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Pár éve megismertem egy lányt az interneten, és hosszú hónapokig nem találkoztunk élőben, de szinte minden nap beszéltünk. És sokszor alig vártam, hogy hazaérjek, és újból beszélhessünk.
2013. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez a mai este a látatlan szerelmek éjszakája lesz.
2013. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez ragaszkodás. Nem szerelem.
2013. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: Hidd el ő más nem azt írja amit hallani vagy esetleg látni szeretnék. Ő magát adja önmagát csak is.

Harmadik válaszoló : Mindennap beszélünk órákat. és igen alig várom hogy lássam a bizonyos Elérhető felíratott

ötös válaszoló: Kétlem nem tudom.. én úgy érzem Szeretem azt érzem hogy szerelmes vagyok. mindent megadnék hogy vele legyek.

2013. máj. 12. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!