Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 4 hónapja együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leila Genoveva kérdése:

Párommal 4 hónapja együtt vagyunk. Elején a nemiélet is oke volt, bár 2hete kezdek arra gyanakodni hogy gombásfertözést kaptamel tőle. Olvastam máshol is. Aztolvastam hogy akkor lehetséges hogy a párod többvasat tart a tüzbe, magyarul megcsal, most?

Figyelt kérdés
Szerintetek ? van benne igazság ??
2013. máj. 7. 09:11
1 2
 1/20 anonim válasza:
85%

Gombás fertőzést bárhol össze lehet szedni, nem csak nemi érintkezés útján / mosdó, uszoda,/.

A pároddal meg ülj le szemtől szembe és beszéljétek meg. Ha gombás fertőzésed van őt is kell kezelni, mert visszakaphatod. Egyébként meg, hogy megcsal szerintem mi nők rögtön meg érezzük, legfeljebb nem merjük felhozni a témát, mert mi van , ha igaz. Nem kell ehhez gombás fertőzés.

2013. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Gombás fertőzést WC deszkájáról is összeszedhetsz.

Menj el nőgyógyászhoz, ő megmondja van-e fertőzésed, és hogy azt nemi úton kaptad-e el, vagy lehetséges más úton is.

Csak ezután beszélgess el erről a pároddal.

2013. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Értem , hát csak tudod nemtudom hogy megcsal e vagy sem , régebben is rajta kaptam hogy lányokkal eléd durván flörtölget ő erre azt mondta mindig ilyen volt , de hogy többet nem csinálja , utána meg elég durva képeket találtam a tabletján és erre azt mondta de hidd el nekem senki más nem jelent semmit , tudom hogy egy barom vagyok de nem akarlak elvesziteni... na most akkor honnat tudjam hogy megcsal e ???
2013. máj. 7. 09:38
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

Sőt, gombás fertőzést egy nő szervezete is ki tud alakítani, még el sem kell kapni. Ha ugyanis valami miatt, pl. gyakori tamponhasználat, gyenge immunrendszer, antibiotikumos kúra, túlzott intim higiénia, felborul a hüvelyflóra egyensúlya, akkor túlszaporodnak olyan gombák, amik egyébként is ott vannak, de túlszaporodva okoznak fertőzést, gyulladást.

De egyébként ha fertőzésre gyanakszol, el kell menni nőgyógyászatra, ott vesznek kenetet, amit elküldenek tenyésztésre, ott kiderül milyen kórokozó okozta a fertőzést és célzottan tudnak kezelni, viszont el ne felejtsd mondani, hogy van párod, mert őt is kezelni kell, mivel visszaadhatja utána megint neked, ha nincs kikezelve.


A másik témával kapcsolatban pedig vagy bízz meg benne vagy hagyd ott, mert bizalom nélkül semmit nem ér a kapcsolat! Ha rákérdezel, akkor meg vagy bevallja, hogy megcsalt, ha megcsalt, vagy nem.

2013. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
én úgy kaptam el gombás fertőzést, hogy itthon voltam, nem csináltam előtte se olyat amitől elkaphattam volna.menj el orvoshoz, ő ír fel gyógyszereket és kezeljétek a barátodat is. ha meg érdeklődsz, hogy megcsal- e akkor vagy letagadja, vagy rádhárítja hogy te csalod meg őt(ebben az esetben tuti megcsak).
2013. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Értem :/ Hát nemtudom , ahogy máshol olvastam a tüneteket azért gondoltam gombás fertőzésre , mert vörös , viszket és ég , mivel kenhetem ?? Hát megteszem amit tudok , remélem elmulik,
2013. máj. 7. 10:06
 7/20 A kérdező kommentje:
azért gondoltam hogy esetleg tőle van , mert eddig ezelött nekem ilyen nemvolt , törödök magammal , oda figyelek , mindig tisztitom a wc ket , fertőtlenitek stb. na mind1
2013. máj. 7. 10:24
 8/20 anonim ***** válasza:

Semmivel ne kezeld magadtól!

A kenőcs csak a tüneteket mulasztja el, a fertőzés a hüvelyedben pedig ott marad.

Ha veszel vény nélkül kapható gombaölő szert, az meg nem célzott kezelés és ha nem olyan fertőzésed van, amire a vény nélkül kapható készítmény való, akkor nem fog érni semmit!

Mindenképpen menj orvoshoz, hogy célzottan tudjanak kezelni, különben nem fog elmúlni vagy újra meg újra vissza fog jönni a fertőzés! Ha nincs rendesen kikezelve, akkor meg egy igen komoly, nem csak külső, hanem belső gyulladást is tud okozni!

2013. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Értel jólva, nem gondoltam volna magamtól gombás fertözésre , mert már ilyen hogy viszket meg piros lett volt a betéttől is , meg hogy a bicigli ülést ől is , de azért elmegyek orvoshoz , Köszönöööm a válaszokat
2013. máj. 7. 10:39
 10/20 anonim ***** válasza:

A Canesten kombit kipróbálhatod, vény nélkül kapható.


[link]

2013. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!