Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Már rég óta ismerem a fiút, régen szerelmes is volt belém, de akkor nem igazán érdekelt.. átjött a mi sulinkba, és kezdtem egyre jobban megszeretni. Aztán rájöttem, hogy tennem kell valamit, és elkezdtem vele beszélgetni, először csak FB-n utána élőben is hozzám szólt.:) Azt hittem minden rendben van,egyre többet beszélgetünk stb. aztán kérdeztem tőle valamit, és egyszercsak letörölt az ismerősei közül..nem tudom mit tegyek, vagy hogy mondjam el neki..:s

2013. máj. 13. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit kérdeztél tőle? :DD Ha letörölt az ismerősei közül az vészes...Ha netán valahogyan mégis beszélgettek akkor először így viccből mond neki h mennyire imádod és ha arrafelé kalandozik a téma, megmondhatod h jó pasinak tartod.. szerintem ne egyből a szeretlek szóval kezd :D
2013. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ankh válasza:
Ha az érzéseid írtad le, lehet hogy csak megijedt! Vagy esetleg bántó kérdést tettél fel?
2013. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
semmit csak ilyen semmi dolgot...hogy barátnőm kérdezgeti rólam, és megkérdeztem hogy mit kérdezett...:D ha így érteni..:) de a barátnőmet meg letörölte...
2013. máj. 13. 18:38
 4/5 A kérdező kommentje:
*letiltotta látszik hogy este van..:D
2013. máj. 13. 18:39
 5/5 Ankh válasza:
Lehet, hogy attól tart, hogy kibeszélitek a háta mögött, vagy hogy szimplán pletykálgattok. Próbáld meg úgy, hogy barátnőid, haverjaid kizárni az ilyen szerelmi dolgokból. (de persze ez a lehetőség csak akkor hasznos, ha tényleg attól fél, amit leírtam) :-)
2013. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!