Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el egy nálam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy nálam egy szűk évvel idősebb lánynak, hogy szeretem? 16/F

Figyelt kérdés
Már régebbről ismerem, szerintem ő is vonzódik hozzám, mert egyszer amikor beszélgettünk szakkörön aznap este kiírta fb-ra "Szerintetek az ellentétek vonzzák egymást??". Én már sokszor meg akartam mondani, hogy szeretem, de mindig a barátnőivel van, és azok előtt nem szeretném.

2013. ápr. 18. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szűkszavúan, szűkös estén, szűkös időben, szűkös helyen, szűkösen megmondod, azért hívtalak ilyen szűkös helyre, hogy szűkösen elmondjam hogy szűkösen szeretlek
2013. ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A "szűk év" az milyen időintervallum?
2013. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10 hónap
2013. ápr. 18. 12:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi gond, próbáld meg valahogy elszakítani a barátnőitől, és akkor se rohand le, hanem hívd el valahova.


Nem ez lesz az utolsó probléma, amit meg kell oldani, úgyhogy hajrá!

2013. ápr. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is, ez nem szerelem még, inkább úgy fogalmaznék a helyedben, hogy tetszik neked a lány. :)

A fb-os dolog az lehet erre vonatkozó utalás is, de ugyanúgy lehet bármi más is, szóval ennek alapján én még nem ringatnám magam túlzottan semmibe. 50-50 % az esély.

Amúgy nyugodtan ráírhatsz fb-on is, ha már ismerősöd. Gondolom nem lógnak mindig ott rajta a barátnői, hívd el hétvégén valami közös programra, itt a jó idő, bármi lehet, sok sikert! :)

2013. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd el valahova csak beszélgetni, fagyizni akármi.

Csak apránként haladjatok. Először bizonyosodj meg abban h kölcsönösek az érzések.

2013. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
öhhhmn: Te! Mari néni! Szeretlek! <3 :) :*
2013. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!