Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmnek ugyanaz a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek ugyanaz a fiú tetszik, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Új vagyok a suliban, kb. 5 hónapja járok oda. Van egy fiú, aki a többiek (és a saját) meglátásom szerint mindig felfigyelt rám..(Na jó, én elég sok mindenkinek tetszem, nem egyszer megmondták már) a szülinapomon kb 6x felköszöntött. Mindig arra mászkál, amerre én (pedig nem kicsi az iskola xD)volt, hogy hozta utánam a táskát, folyton mosolyog, amikor ülök a padon a termek előtt, mindig leül mellém, full közel, stb stb.. de nem mondott még semmi konkrétat.. jövőre másik iskolába megy, és hát.. na. Nem körítek, szerelmes vagyok. Egyik évfolyamtársam, akinek mellesleg van barátja, akivel hogy így mondjam "több mint barát, kevesebb, mint pár" kapcsolatban vannak, most pl. ezzel a fiúval akarja őt féltékennyé tenni.. már csak annyi a baj, hogy ő egyáltalán nem figyel rá, a barátnőm csinálhat bármit is, még ha nem is szavakkal, de konkrét jelekkel kifejezte, hogy én jövök be neki.. Annyira nem tudom, hogy mit csináljak.. Help pls ://

14/l - nem kérek ribancozást, szerintem lehetnek komolyabb érzései egy ilyen lánynak, mint egy 18 éves, vagy akármennyinek.



2013. máj. 14. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hugyozd le a faszi lábát és ha a csaj akadékoskodik nyomd bele az orrát a pisádba. ebből majd megérti a szuka, hogy kinek a területére tévedt. Tedd nyilvánvalóvá, hogy a srác nem szabad préda. Itt a vadonban farkastörvények uralkodnak.
2013. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
OMG XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. máj. 14. 19:52
 3/8 titkosértelem válasza:
70%
Kedves lyány! bammeg ez értelmes akart lenni de túl hülye vagyok ehhez:'DDDD
2013. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
>#&#@вHelga. valami értelmes is írjon pls.xdd
2013. máj. 14. 20:35
 5/8 titkosértelem válasza:
Jessi
2013. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pls normális választ is.
2013. máj. 14. 21:02
 7/8 titkosértelem válasza:
100%

Kedves Ember! Először is nem értem mit jelent a 14/1 na de mindegy is. Másodszor figyelj ne érdekeljen az egy külön világ hogy az a csaj mit gondol. Ő a tiéd,nem illik ellopni más tulajdonát! Vagy igen? NEM! Magabiztosság az aztán kell legyél magabiztos mert ha nem vagy az volt fiú nincs fiú volt barátnő nincs barátnő. Ö A TIÉD NEM A CSAJÉ!!! ELŐSZÖR A TE TULAJDONODBAN VOLT Ő CSAK EL AKARJA LOPNI!! NE HAGYD MAGAD!! HA KELL HÁT KELL,ANNAK A CSAJÉNAK SEMMI KÖZE SINCS EHHEZ!! LÉGY MAGABIZTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VAGY MEGVERLEKxD *lö Helga* Csak annyit szeretnék hogy jobb legyen neked mert a

barátom vagy:3<33

2013. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes, csak kíváncsi. Meg talán ott van még a nemi vágy, de nem szerelem.
2013. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!