Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megérné vele osszejonni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné vele osszejonni?

Figyelt kérdés

16 éves, akármelyik csaj aki szingli osszejonne vele. Barátnom szerint hulye lennék nem osszejonni vele...

kedves, figyelmes, viszont már volt szexuális kalandja, de nekem nem. egyik nap ir máskor pedig 2 hétig nem is keres. kedden este irt ezt : :* :* :* :* :* :* visszairtam rá h kifejtednéd bovebben hogy ezzel mit szeretnél? és azota nem irt, nem is látta. Barátnom szerint/ volt osztálytársa/ szerelmes belém, de én nem, csak szeretem. most ha osszejovok vbele belészeretnék vagy inkább keressek mást?

15L



2013. máj. 16. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem igazán ismerem a fiút, de ha te megbízol benne, és ismered annyira, hogy nem jönne össze más lánnyal akkor próbáld meg. Amúgy ki tudja, hogy mit csinál amikor 2 hétig nem keres téged. 15/f
2013. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és nehogy már a barátnőd nézzen le azért, mert úgy érzed, hogy mégsem jönnél össze vele. -.-"
2013. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem azért kell összejönni valakivel,mert "megéri". vagy vonz annyira,hogy együtt legyél vele,vagy sem
2013. máj. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kedves 15 éves lány ^^

azért ne gyere vele össze, mert mindenki összejönne vele. Akkor gyere vele össze, ha te is SZERELMES vagy, nem pedig csak szereted ( mint barát.) Nem mondom, engedd közel magadhoz, de ne engedd hogy kihasználjon. A barátnőd pedig ha annyira akar, jöjjön össze vele ő... ( bár akkor megkérdőjelezhető, hogy milyen barátnő is valójában.) 1 szó, mint 100: NE azért akarj vele összejönni, mert jól néz ki, és minden csaj rástartolna. tapasztaltam. :) De nálad a döntés. 22/f

2013. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szereted akkor felesleges:/ Amúgy meg ha szerelmes lenne, akkor mindennap írna, de ha nem is akkor minimum megnézné amit Te írsz:) 15/l
2013. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi van akkor ha megnézi amit írsz, de megjelöli olvasatlanként? Az ember eléggé cseles tud lenni.
2013. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!