Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérne az egy éves kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérne az egy éves kapcsolatomat hagyni a francba ami nem olyan jó már, egy másik fiú miatt?

Figyelt kérdés
1éve vagyok együtt a barátommal,de rengeteg mindenen átmentem.. Kétszer megcsalt,sok cirkusz volt tavaly április óta napi szinten egészen mostanáig.. 3hónapja egy sráccal szemezek és ahogy észrevettem akar tőlem valamit,bevallom összeszeretnék vele jönni.. Rájöttem,hogy nem szeretnék a barátommal együtt maradni,nem bírom amit művel.. Ha vita van ordít,tör zúz,öngyilkossággal fenyegetőzik,akkor is mikor szakítani akarok vele... Menekülök már ebből a kapcsolatból.. Megakarok tőle szabadulni.. Tényleg megérné egy olyan fiú miatt hagyni az egy éves kapcsolatot akivel még egy szót se beszélte,de szemezünk egymással és látszik rajtunk,hogy a másikra várunk,hogy lépjen?17/L
2013. jan. 17. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is megérné, ha senki nem lenne képben. Nem is értem, hogy lehet ilyen kapcsolatban élni.
2013. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem,amiatt hagyd ott,mert megcsalt.
2013. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jóhogy....nem vagy boldog ebben a kapcsolatban ugy olvasom szval mindenkép érdemes lenne lépned
2013. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

már választ is adtál magadnak

menekülj

egy öngyilokkal fenyegető idegbeteget hagyni kell az életben nem lesz normális kapcsolatod vele

2013. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nekem az se hiányzik,hogy megtegye azt az anyja engem hibáztasson.. Amúgy mondtam már neki,hogy soha nem fogunk szakítani mert mindig ezzel zsarol? Utána,hogy ő mindent megtesz,hogy jó legyen a kapcsolat,de változzak én is stb..
2013. jan. 17. 22:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Új élet vár, felejts el mindent, mindent ami fáj.
2013. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
minden férfi ezzel zsarolja a párját? azt hittem csak az enyém ilyen.. na meg a gyerekekkel. és változik mindig megígéri, de sok-sok zsarolos lekezelős sztorija után hogy lenne minden a régi?
2013. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na igen...
2013. jan. 17. 22:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha van eszed mepróbálod a másikkal tapasztalatból mondom :) ugyanilyen barátom volt,sőt rosszabb ,és ugyanilyen helyzetben nem mertem lépni de megérte ;) Próbáld meg,de amúgy is dobnod kéne azért amilyen mert megfogod bánni ha nem!
2013. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele tegnap,és a másik sráccal összeismerkedtem :D nagyon dicsért,hogy bejövök neki meg minden,:)
2013. jan. 19. 01:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!