Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érzed, melyikőtök tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érzed, melyikőtök tesz többet a kapcsolatotokért?

Figyelt kérdés

Sokszor vagyok úgy, hogy azt érzem csak én teszek a dolgokért, és a barátnőm pedig sodródik az árral...

8 hónapja vagyunk együtt. félénk, visszahúzódó, szégyenlős, főleg érzelemkimutatás terén a lány.



2013. máj. 16. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
én sokat nyelek. és mindig azt mondom, hogy majd ha ezen meg azon túl vagyunk, akkor másképp lesz, meg meglátjuk. most épp ott tartok, hogy majd nyáron meglátjuk...
2013. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelen pillanat úgy érzem, hogy a párom tesz értünk többet. Nekem itt van az utolsó hajrá az egyetemen, jön a vizsgaidőszak, sajnos nincs túl sok időm rá. Próbálok kedveskedni neki, de most sajnos én is érzem, hogy kevés.

Mindezek mellett ő rengeteget bántott engem, amit én megbocsátottam és lenyeltem. Ezek mellett talán úgyérzem kicsi kárpótlásként megérdemlem azt, hogy most ő tegyen többet értünk. 22/L

2013. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindketten teszünk érte. Többet mikor melyikünk. Hosszútávon adódnak olyan helyzetek, mikor valamelyik fél éppen nem képes annyit tenni a kapcsolatért, mint általában.
2013. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!