Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy nálam 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam 10 centivel magasabb lányba! Esélytelen szerintetek?

Figyelt kérdés
A lényeg, sokkal magasabb, mint én. Idáig a kistermetű lányokra buktam, de ez a lány, megőrülök érte. Akárhányszor együtt töltök vele egy kis időt, rögtön elfog az érzés, hogy bele vagyok zúgva. És kölcsönös a szimpátia, tök jól érezzük együtt magunkat, aztán, ahogy vége az adott pillanatnak, elutasítóvá válik, szinte direkt kerüli a társaságom, aztán kezdődik elölről ugyanez. Szerintetek ebből lehet valami? A magasságkülönbség miatt hajt el? Nem meri magának beismerni az érzéseit? Sok kérdés és érzés kavarog mostanában emiatt bennem!

2013. máj. 16. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak kettőtökön múlik.
2013. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Nem.


és háá háá

2013. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kettőnkön múlik, de lehet jobb volna megszakítani vele a kapcsolatot. Mert én állandóan csak azt érzem, hogy imádom. Xenophilius, le lettél szavazva, a gonosz megnyílvánulásért! XD
2013. máj. 16. 22:48
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Ám legyen.
2013. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Képzeld el, hogy én 182 centi vagyok. A tűsarkúm 12 centivel megemel. Vékony, karcsú vagyok. Hogy néznék ki mondjuk 20 centivel alacsonyabb fiúval?

Szerintem nem is jutnánk el addig, hogy járjunk egymással.

2013. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ja, a lány pont a te magasságodban van, én mondjuk 172-3 centi vagyok. Nem éreztem idáig magamat kicsinek, csak mostanában mióta Ő megjelent az éeltemben! :D
2013. máj. 16. 22:52
 7/9 anonim ***** válasza:
17%

Megszívtátok kicsik :D


nyenyenyenyenyenyenye

2013. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Xenophilius, te tán égimeszelő lennél?
2013. máj. 16. 22:59
 9/9 A kérdező kommentje:
Xenophilius Lovegood az igazi neved?
2013. máj. 16. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!