Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt vagyunk a lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyunk a lánnyal, akiért megőrülök, de Ő nem szerelmes belém. Belém szerethet-e még később, vagy ez már esélytelen?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt egy lánnyal, én nagyon szerelmes vagyok belé, úgy érzem Ő az, akiben minden megvan amire egy nőben vágyom. Kivévve egyetlen dolgot: Ő azt mondta, hogy nem szerelmes belém, sőt mivel a kapcsolatunk egyelőre távolsági(még 2 hónap míg ugyanabba a városba költözne, ahol én is élek most), és csak heti 3x találkozunk, így akkor sem hiányzom neki amikor nem vagyok otthon, nem is hív, vagy keres egyéb úton sem. Ellenben, - ahogy Ő mondta-, amikor együtt vagyunk hétvégénként, akkor jól érzi magát velem, mint férfi tetszem neki, az ágyban pedig nagyon jól megvagyunk, sőt az Ő szavaival élve hiányozna neki a "tudásom". Igazából már úgy érzem részéről ez amolyan időtöltés, de még ebbe is belemegyek, mert annyira magam mellett akarom tudni Őt.

Amikor kérdeztem mi az oka, hogy nem szeret, akkor azt mondta, látja rajtam, hogy én túlságosan is odavagyok érte, le akarom hozni Neki a csillagokat is, és ez neki nem jön be...így nem tudja nőnek érezni magát...:S Erre még rátettem egy lapáttal, amikor gyakran beszéltem neki az érzéseimről, pláne telefonon, msn-en, amikor távol voltunk egymástól és hiányzott. Nem tudom igazából magam sem, hogy mi volt ezzel a célom, talán tudatalatt nagyon szerettem volna, ha én is látom rajta azt, hogy szeret...

Kérdeztem Tőle, hogy már az elején rossz irányba vittem-e a dolgokat, erre azt válaszolta, hogy igen, de akkor még bízott benne, hogy majd jobb lesz, de nem lett...mert egyszerűen én ilyen vagyok.

Plusz bonyolításképpen, volt egy másik srác nem rég(a nyáron pár hónapig), akit nagyon szeretett, és úgy kellett elválniuk, hogy egyikük sem akarta igazából.

Szóval a kérdésem, változhatnak-e az érzései még az irányomba? Esetleg tehetek én magam is valamit azért, hogy megváltozzanak? Vagy ez abszolút esélytelen...?:/


2010. dec. 16. 11:10
 1/9 nielindi ***** válasza:
légy férfi! kicsit mamuszba vitted a dolgokat.
2010. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elsővel egyetértek. amúgy sajnálom h ezt kell mondanom de szerintem esélytelen..:Sa csaj elég őszintén és konkrétan megmondta h mit érez és így h úgy gondolja h már az elejétől elszúrtad, meg h nem jön be neki ahogy viselkedsz, mmint a túlzott ragaszkodás stb... az egyetlen pozitív dolog amit így írtál h mondott a kapcsolatotokról az a szex.. nekem az írásodból az jött le h kb csak azért van veled. jó vagy az ágyban, arra kellesz és ennyi. ezt hívják normális esetben szexkapcsolatnak..
2010. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hmmm...nos igen, látom ezt én is, hogy kb. hol a hangsúly az Ő részéről...máskülönben nem is lenne ezzel baj, csak szerelmesen ezt nehéz elfogadni, ilyenkor az agyam csak azon jár, hogy hogyan lehetne mégis változtatni a dolgokon...vagy egyszerűen csak fogadjam el, hogy nekem belőle ennyi jutott, és élvezzem így a dolgot, ahogy van...? Nehéz helyzet ez, mert látom mit kéne tennem, ritkán voltam igazán szerelmes, általában meg tudtam őrízni a realitásérzékemet, ami amúgy is jellemző rám. De ez esetben mégse voltam képes rá, pont amikor meg nagyon nem kellett volna ez...:(
2010. dec. 16. 13:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg semmi baj nincs veled. Tudod, én összetenném a kezem a csaj helyében, és hálás lennék az égnek, ha a barátom akkor is kimutatná hogy szeret és hiányzom neki, ha nem vagyok vele. Nekem meg ez hiányzik úgy, mint egy falat kenyér:(

Persze hogy változhat a dolog:) Hát érdekes...hogy ő ezt nem igényli...hogy törődj vele. Na mindegy, ő ilyen. Csak hát hosszú távon ha ennyire különbözőek vagytok ilyen téren, nem tudom, működik-e majd a dolog. Fontos ez egy kapcsolatban, hogy úgy mutassátok ki az érzelmeiteket mindketten, hogy az a másiknak jó legyen. Értelek én, hogy szerelmes vagy, de neki is tennie kéne a kapcsolatért, nem kéne megbántania...Szóval ezzel azt mondom, hogy ne magadban keresd a hibát. Te nem tettél semmi rosszat, sőt, sok sok nő boldog lenne egy ilyen pasival, mint te.

De ha ez kell a kis hölgynek, hát hanyagold...Majd kialakul az!

19/l

2010. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Kedves vagy!:) És igazad van, tudom én hogy a viselkedésem nem hiba, csak épp ez esetben akadály...

Bár azt nem egészen értem miért, de ez van...:S Néha úgy érzem, mintha kicsit mazochista lenne. Úgy értem...kipróbáltam mi van ha nem írok neki, amikor Ő írt, és lemondta a közös vacsit családi programra hivatkozva...na aznap este Ő keresett engem! Először sms-ben, majd amikor arra is tettem magasról, akkor hívott, hogy hol vagyok merre járok, mi van? Mondtam a volt barátnőmmel voltam(akivel nagyon jóba vagyok a mai napig), és most meg épp sörözöm a haverommal, jöjjön oda. Jött is, és érdeklődött, hogy mi történt, megsértődtem...? Erre lazán benyögtem, hogy nincs semmi baj, a család az első, a barátok, és utánna a barát/barátnő...szerintem...na erre olyan lágy csókot kaptam, hogy csak na...;)

Érti ezt a kutya, mert más meg, - ahogy írod is-, egy ilyen kijelentés után azt hiszem igen rosszallóan nézne...:)

Haverom kissé ironikusan meg is kérdezte: hogy próbáltam e már elverni...:P

De tényleg létezik, hogy ez kell valakinek már az elején...? Akkor mi lesz később...?:P

2010. dec. 16. 14:36
 6/9 Mang válasza:

Szerintem tudsz változtatni a viselkedéseden, ne halmozd el annyira mindennel, hagyj neki levegőt. Minden embernél máshol van, hogy mennyire igényli, hogy rajongjanak érte. Ráadásul van, hogy az elején kevésbé, egy túlzott nyomulás elriaszthatja, aztán később, ha megszeret, akkor már jobban ki lehet mutatni - de akkor is addig, amíg látod rajta, hogy jól esik neki.

Azt nem tudom, hogy hosszútávon milyen lesz a kapcsolat. Az viszont jó, ha megtanulod nem görcsösen akarni a dolgokat, az egyetlen kapcsolatban sem jó. Nyugodj meg, hogy jó pasi vagy, és vedd lazábban a dolgokat.

2010. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elképzelni, hogy valakivel két hónapig együtt vagyok úgy, hogy nincsenek érzéseim az irányába. Szerintem ha eddig nem történt meg, már nem is lesz szerelmes, elég fura benne lenni egy olyan "kapcsolatban", ahol lényegében mindkét fél mást akar és nem egyeznek az elképzelések. Az is régen rossz, ha már így kell taktikázgatnod, hogy észrevegyen. Tényleg vannak olyan lányok, akik arra buknak, ha le se szarják őket, ki érti miért, de nem tudom az miért jó, ha te nem olyan vagy de a kedvéért elkezdesz úgy viselkedni. Mondjuk azt írtad nem sokára egy városban fogtok élni, legkésőbb akkor ki fog derülni mi a helyzet. De annak, hogy ő nem szerelmes beléd egy a veszélye: amíg nincs más, addig veled is tökéletesen elvan, mindent megkap, ha társaságra vágyik ott vagy, szex is van, ez így kényelmes, viszont, ha egyszer csak jön valaki, akibe beleszeret, két pillanatot nem fog gondolkodni, hogy mi legyen... Én mondjuk biztos nem tűrném el, hogy szamár legyek ló helyett.

N

2010. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, azt tudom, hogy ha így megy tovább még sokáig, akkor ennek annyi lesz, nem csak miatta, mert mondjuk beleszeret egy másikba(ennek amúgy is kisebb az esélye, mert jelen pillanatban neki van kevesebb lehetősége ott ahol él). Nem, mert sokáig én sem leszek képes ezt a gyötrődést elviselni, ha nem látok változást, nem kapok viszonzást, akkor magamat ismerve megmondom mi lesz...futok utánna még egy ideig, aztán egyszer bekattanok, és onnanstól kezdve én adom be az unalmast, és akkor már tényleg késő lesz, még ha addigra fordulna is esetleg a kocka...

Volt már sajnos ilyen eset, és nem volt jó érzés, látni azt a lányt, akiért még egy hónappal előbb odaadtam volna mindent, ahogy elkeseredetten kereste a szememben a régi fényt...de akkor már nem volt ott semmi, csak a szomorúság, hogy egy elvesztegetett szerelem helyett két ember szenvedését szülte meg a sors fura fintora...:(

Ezt nem szeretném megismételni, de ahogy olvaslak Titeket, sajnos egy dologra jutottam: nincs erre egyértelmű válasz...:/ Mindegy teszem a dolgom, ahogy jónak látom, a többit meg intézi az élet maga...


Mang-nak: Köszönöm, akkor megnyugodtam...;):D

2010. dec. 16. 16:20
 9/9 anonim ***** válasza:
hát 2 hónap és jár is veled akor szeret amugy meg örülj neki
2014. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!