Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van bármi esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van bármi esély is a helyzet javulására?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, ma tudtam meg (barátom(osztálytársam) elmondta, picit ki kellett belőle húzni), hogy a barátom kb az összejövésünk utáni nagyon rövid időn belül megcsalt. A történet kb annyi, hogy mikor még nem jöttünk össze, előtte szerelmet vallott, egy hónapon keresztül randizgattunk (sokat), csomó időt töltöttünk együtt, beszélgettünk. Ez után az egy hónap után elmentünk bulizni, csókolóztunk, ez volt életem első csókja, a fellegekben éreztem magam, és nagyon különlegesnek..Aztán ma kiderült, hogy mielőtt velem csókolózott volna, előtte egy sulinkba járó lány, nálunk 2 évvel fiatalabb lesmárolta, ez után történt az én első csókom, majd megbeszéltük barátommal, hogy megkeressük a legjobb barátját( ő is ott volt a buliban), nehogy baja legyen, egy csomó ideig kerestem, erre láttam, hogy ő egy lánnyal táncol. Ez az a lány volt, aki lesmárolta, kiderült, hogy a mi első csókunk után a lány még egyszer lesmárolta, mivel a barátom, leszedett róla valami fiút, aki nagyon nyomult rá. 2hónapja vagyunk együtt, úgy tudtam, hogy nagyon szerelmes belém(nagyon szeret), kimutatta tettekkel is. De ennyire engem még életemben nem aláztak meg úgy hiszem..elbizonytalanodtam mindennel kapcsolatban..ilyet is megtudtam, hogy elvileg az a lány akarta nekem elmondani, hogy ez történt..na nem puszta jó indulatból, a buliban jó ideig könyörgött a barátomnak, hogy felejtsen el, és jöjjön vele össze. Össze vagyok zavarodva..hisz buli volt, ivott is kicsit. De a tény, hogy kb az első csókjaim ilyen történetbe voltak ágyazva...mit tegyek? lépjek túl ezen a helyzeten? mik a hatásos túllépő lehetőségek?

2013. máj. 17. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ő, a pasi HAGYTA a csajnak, hogy KÉTSZER is lesmárolja...

Annyit tudok mondani, hogy sajnálom, de nem szeret... Úgy jársz a legjobban, ha kidobod.

17/F

2013. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

így van, ha tényleg téged szeretne, akkor még egy kis alkohollal sem juthat el oda, hogy többször is(!!) hagyja magát egy másik csajjal lesmárolni..-.-"

mi az hogy leszedte? :o nekem ebből az jön le, hogy figyelte azt a csajt, érdekelte mi van vele

ha haver lett volna leszedi, vagy elhajtja a nyomulós csávót, de az, hogy ezt ilyen összefüggések közepette tette meg(ld csókok a csajjal), ez nem volt haveri dolog, hanem több


vigyázz vele, szerintem több kapura játszik, vagy legalábbis esélyes, esetleg még maga se tudja, hogy mit akar

2013. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!