Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan "fiú-lány barátság" amiben mindkét fél csak barátként tekint a másikra? Vagy az egyik mindig többet érez?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 22:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2013. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
létezik
2013. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Létezik!


Nálunk már 20 éve tart! :)

2013. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen :))

Csak sajna vége lett a középsulinak, jött az egyetem,mindketten máshova mentünk, így szépen vége lett :S

2013. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
12 éve főként lánybarátaim vannak. Ebből 1be voltam hihetetlenül szerelmes és vagyok évek óta. Rajta kívül még 1 iránt éreztem enyhe vonzalmat de semmi több. Kicsit csajos vagyok nem tagadom, de én sose éreztem azt, hogy bárki is vonzódna hozzám a barátaim közül szóval, szerintem igen is van és a legjobb :)
2013. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, 10 éve vagyunk nagyon jó barátok, két srác, meg én.
2013. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha van párod közben akkor kialakulhat úgy, hogy az elejétől kezdve semmit nem éreznek egymás iránt, csak barátságot.
2013. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Létezik, de nem lehet igazi barátság ( itt úgy értem, mint srác és srác között), nekem van egy nagyon jó lány barátom, akit kisgyerek korom óta ismerek, együtt játszottunk, együtt cseperedtünk fel, mikor beteg voltam mellettem volt stb. De aztán kialakultak a nőies vonásai, persze addig a pontig figyelmen kívül tudtam hagyni, amíg meg nem láttam véletlen félmeztelenül, elfogott az a "férfias" érzés. És azóta folyamatosan kísért, persze a barátság miatt leküzdöm, de akkor is ott van.
2013. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
én nem hiszek benne,eddig valamelyikőnk mindig többet akart.
2013. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok és a 8-ashoz csak annyit, hogy nem egy lánybarátomat láttam átöltözni és nem fogott el semmien érzés még soha. Tehát sztem ettől még lehet, mert mindenkinél más
2013. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!