Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik fiú és lány között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú és lány között barátság?

Figyelt kérdés
sztem nem, mert előbb utóbb az egyik fél megkívánja a másikat

2013. ápr. 20. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Attól hogy kívánod még lehet barátod.

Viszont ha nem bírod magad visszafogni akkor nem lehetsz a barátja.

2013. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik. Nekem van egy fiú haverom, és soha de soha nem kéne több belőle mint barátság, és ezzel ő is így van velem kapcsolatban. Szóval szerintem simán! :)
2013. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Hogyne létezne! Attól, hogy te egy perverz állat vagy, attól még más képes erre, és igenis jó, és igazi, tartós barátságot kovácsolhat!
2013. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Minek teszel fel akkor ilyen kérdést? Amúgy ez köztudott. És az is köztudott hogy napi szinten 10 "fiú-lány barátság" kérdést tesznek fel, ami hetente 70 kérdés, ha többen vannak fent mondjuk téli időszakban akkor napi 20 kérdés, ami éves szinten meghaladja a 8000-et.
2013. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy létezik.
2013. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
LétezHET,feltételesmód...
2013. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
persze, hogy létezik
2013. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

ah..hányszor teszik fel még ezt a kérdést?..

Különben létezik ,csak ritka.

Nekem a legjobb barátom is fiú!:)

2013. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha egy olyan típus vagy, aki senkivel nem szeretne össze jönni csak a dugás miatt, akkor sok lány barátod lehet, mért ne lehetne? Egy lánnyal fiúként beszélgetni is jobb szerintem, a dugás nagyon kevesünknél más kategória, másoknál meg dugjunk meg minden csajt......
2013. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak olyan esetben ha nem vonzódik egyik fél sem a másikhoz szexuálisan. Amúgy meg nem.
2013. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!