Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki le akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki le akar velem feküdni és én meg még nem de össze szeretnék vele jönni és most akkor mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki,mennyire kitartó,ne add be a derekad rögtön,és akkor majd kiderül,mennyire komolyak a szándékai.
2013. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem akarom hogy egyszer kihasználjon aztán többé hozzám se szóljon
2013. máj. 21. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Orális szex a megoldás!!!
2013. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Összejössz vele. és ha oda kerül a sor, akkor mondod neki, hogy még nem érzed magadban a késztetést. Ennyi :)
2013. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de szerintem ő úgy gondolja hogy köztünk barátság extrákkal lesz
2013. máj. 21. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:

'99.

Ha ez a születési éved, akkor most vagy 14 éves. Nagyon ráérsz még szexelni. Azt javaslom, hogy egy boldog kapcsolatban csináld, ahol imádod a másik felet, érzed, hogy ő az igazi, és kb. ugyanazt érzi irántad, amit te őiránta. :D


14 évesen szerintem még nem túl komolyak a szándékai, ki akarja élni magát. Még nem elég érett a csávó a kapcsolathoz, na. Ha meg idősebb, akkor örül a markába, hogy kihasználhat egy ilyen szerelmes kislányt.


Semmiképp ne kerülj "dugó-zónába", hanem legyél aranyos, vicces, legyen jó stílusod. Ha beléd szeret, akkor majd járni fogtok, és vagy fél-1 év múlva lefekhetsz vele, most NE tedd. Ha meg nem szeret beléd, akkor ennyi volt. Nem érdemes. :(


17/L

2013. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
16 éves és nagyon fontos nekem
2013. máj. 21. 14:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ha a srác nem gondolja veled komolyan, akkor nem fog veled összejönni. Hiába akarod, ha egyszer ez így nem fog menni... max. átver. Inkább mondd meg neki, hogy nem akarsz még szeretkezni, aztán ha kiakad, akkor hagyd a fenébe az egészet, mert nem érdemel meg téged. Egy srác sem ér meg annyit, hogy megalázd magad miatta.
2013. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!