Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El merjem mondani neki?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy 8 évvel idősebb srácba aki mellesleg a bátyám legjobb haverja és van barátnője de nem látom azt a nagy boldogságot náluk(én most 12 éves vagyok ő 20 éves) elmerjem neki mondani,hogy szerelmes vagyok belé és sokkal többet érzek iránta?? És ha igen hogy??

#évkülömbség
2013. ápr. 30. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hiába mondanád el neki, úgysem lesz közöttetek semmi. 8 év nem nagy korkülönbség mondjuk egy 26 és 18 éves lány között már, de egy 20 és 12 éves között már az.
2013. ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd, még fiatal vagy testileg-lelkileg egy olyan, hozzáteszem, normális kapcsolathoz amit egy 20 éves keres.
2013. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes! :) Csak egy majdnem kamasz, aki rajong a bátyja haverja iránt. Minden fiútestvéres lánnyal megesik. Néhány év múlva jót nevetsz majd rajta :) Hidd el.
2013. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Minek? Ne.
2013. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jut eszembe. El ne mondd Neki! Kapsz egy kedves kis barackot a fejedre, meg jajj de édi vagy, és társait. Erre te depis leszel (mert manapság ez a divat), és bosszúból hadjáratot indítasz ellene. "Fogdosott, bepróbálkozott, stb." szánalmas szövegekkel, ahogy a korodbeliek teszik sajnos... A gyanúsítgatásaid pedig addig fajulnak, hogy a Te (kedves, aranyos, ártatlan kis 12 éves) szavad lesz az Övé (20 éves, pedofil, stb.) ellen. Jó nagy bajba sodrod a kis kamasz hisztiddel. Erre senkinek semmi szükség.
2013. ápr. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

tetszik, ezt elhiszem

amúgy van barátnője, szóval nem is választana Téged, azt mi van köztük, lehet nem is jól ítéled meg

felejtsd el, ne szólj neki N

2013. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

de drága vagy, régi önmagam ismerem meg benned :)


sztem se mondd el, mert neki van barátnője, aki korban hozzá jobban passzol, de ki tudja, ha megidősödsz, mondjuk 6-8 évet, akkor próbáld meg, hátha azt addig kivárod, az fél siker, vagy addig találsz újat/jobbat:))


de cuki vagy :DDD

2013. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem ne tedd, még fiatal vagy testileg-lelkileg egy olyan, hozzáteszem, normális kapcsolathoz amit egy 20 éves keres."


Egy igazi kapcsolat nem abból áll, hogy minél többet szexeljek a másikkal, az csak egyszerű testi vonzalom amit minden ötödik lány kiválthatna az emberből, aztán, lelkileg? Hát hány olyan eset van, amikor csak az a lényeg hogy legyen valakije az embernek, meg hány olyan van, amikor valaki csak azért kötelezi el magát, meg szül gyereket, mert hogy már benne van a korban...... de ha valakinek olyan fontos a szex mert hogy anélkül nem is lenne együtt a barátnőjével, nem valószínű hogy össze jönne veled......

2013. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne mondd el.
2013. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
egyépként nagyon gyerekesek vagytok mind nem azt montam hogy mondjátok hogy jaj de édi vagy nem amugy nem az a szokásos bunkó gyerek!!!
2013. máj. 8. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!