Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor voltál utoljára szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor voltál utoljára szerelmes? Vágysz már egy új szerelemre? Írd meg a történeted!

Figyelt kérdés
Minden válaszolónak zöld!!!

2013. máj. 22. 20:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Durván 2 évvel ezelőtt voltam utoljára szerelmes. Azóta csak szex-kapcsolatokat keresek.
2013. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kb. 8 évvel ezelőtt.


Nem annyira nem. Én inkább vagyom a korlátlan boldogságra, de az meg ugyebár elérhetetlen.

2013. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Előző életemben.
2013. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Most is az vagyok:)
2013. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Viszonzottan kb 4 éve...

Plátói szerelem 5 hónapja.

2013. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5


Na akkor az a viszonzott nagyon jó minőségű lehetett, ha már közben máris van egy bónusz :D

2013. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2 éve. Az elkövetkezendő években nem. Szerelmes voltam egyik régebbi ismerősömbe, ezt tudta haverom is, és mégis összejött vele.
2013. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

azóta vagyok szerelmes, amióta a férjemmel együtt vagyunk. 3 éve:)


előtte 1 évig voltam szerelmes egy osztálytársamba viszonzatlanul. (csak barátok voltunk), őt is azért sikerült elfelejtenem, mert közben megismertem e férjemet.


27/N

2013. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én kicsit kevesebb mint két éve vagyok szerelmes egy fiúba, de nagyon félénk voltam, hogy odamenjek hozzá és kezdeményezzek nála. Most úgy kb egy évre rá közös barátok által megismertük egymást és rájöttem, hogy nem véletlen, hogy beleszerettem:) mindig köszön vagy csak mutogat valami hülyeséget vagy odajön hozzám a buszon, szóval remélem, hogy ő is érez valamit irántam.
2013. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
most, már a lány is tudja, de ő nem szeret engem sajna...:D
2013. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!