Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kérdés hogy mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés hogy mit csináljak (az infó lent)?

Figyelt kérdés
Van egy csaj évfolyamtársam nagyon jóban vagyunk a legjobb barátja vagyok nekem is ő az egyik legjobb barátom. Megtörtént ami általában meg szokott történni az ilyen jóba levős kapcsolatoknál beleestem a csajba. Sokszor szoktam dicsérni és ő is engem. Azt gondoltam hogy nála is felléphet a helyzet megkértem az egyik barátomat hogy kérdezze ki mi a helyzet. Azt mondta hogy beszélt vele és nincs még teljesen belémesve meg nem akarja elrontani a barátságunkat a járással. Mit csináljak hogy ne így gondolja?

2013. máj. 25. 09:11
 1/4 gelazso ***** válasza:
beszélj az érintettel!!
2013. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit eddig, majd beléd szeret. Már jó úton haladsz, kedveskedj neki többet.
2013. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

apró kis kedvességekkel, meg tényleg finoman próbálkozva. attól lehet, hogy meglágyulna a szíve:)


(egyébként megkérdezhetem, hogy melyik városban laktok? mert kicsit a szívbaj kerülgetett miközben olvastam)

2013. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez de édes:)
2013. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!