Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akit elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit elvesztettem, pedig nem is volt az enyém. De bármit meg tennék érte. Mit tegyek? (lent írom hosszú a story) 20F Bocsi hogy hosszu de olvassátok. és véleményt vagy tanácsot kérnék.

Figyelt kérdés
Próbálom röviden. 2 nő volt eddig az életembe akik iránt komolyabban éreztem valamit.2008.08.08 1. randim egy lánnyal akit nagyon kedveltem még nemis tudtam mi az a szerelem de azt hittem az vagyok (tudjátok kamaszkor). pár hónapig jártunk (1.csók) de alig láttam mert nagy volt a távolság így szakítás lett. ezután kb 2 évig single voltam majd interneten megismertem egy lányt akivel rövid idő után találkozót beszéltem meg :) Nem tűnt olyan nagy számnak egy átlagos lány nem túl szép nem csúnya ,de hamar rájöttem hogy csodás lány. Randizgattunk néhányszor. Egy alkalommal sétálni indultunk és hozott le nekem muffint :D kedves volt tőle, séta közben találtunk egy sünit és megpróbáltam oda csalogatni a muffinnal ,viccesnek találta.(<-később fontos) Nem kellett sok idő hogy bele essek. De sajnos vele is keveset találkoztam mert ő neki meg nem volt szabad ideje egy kapcsolatra, az éneklés korepetálás érettségire készülés mellett.(ekkor azt gondoltam ő tökéletes)Idővel bele törődtem deee ááh :( ... X idővel később 1. barátnőm feltűnt (öccse a haverom szóval néha összefutottunk) elmentünk sétálni néha néha és a végén az sült ki belőle hogy megcsókoltam.. járni kezdtünk boldog voltam. Újra bele estem ,randizgattunk stb (1. öhöm együttlét). (kihagyok 1 kis részT)nem volt teljesen jó a kapcsolat. nem éreztem szeretve magam mindíg... kevés a csók az ölelés ez kicsit javult idővel. Aztán Egyszer csak rám írt a másik lány a "tökéletes" mindíg nagy öröm volt látni sokat beszéltünk skypen el is hívott randizni. Én mondtam neki hogy sajnálom nekem barátnőm van (nem tartom erkölcsösnek hogy szakítsak egy lánnyal egy másik lányér, ekkor még vak voltam és nemjöttem rá kivel kéne lennem) azt mondta hogy rájött "a karrier az egy jó dolog, de nem lehet este megölelni és hozzábújni" Nem értem hogy nem fogtam fel ezt... A barátnőmmel meg később rájöttünk nem jó ez nem voltunk már boldogok pedig ha ő nem boldog akkor nincs értelme a kapcsolatnak.. később rájöttem hogy csak akkor voltam boldog amikor szeretve éreztem magam tehát a kapcsolat nagy részében nem.. csak boldogság illúziója volt talán azért mert szerettem (ez teljesen nem is fog elmúlni). november felé szakítás lett belőle. jó pár hónapig nagyon le voltam törve. majd húsvétkor felmentem a "tökéletes" lányhoz locsolkodni :D örült nekem, beszélgettünk, lenyűgözött minden amit mond meg ahogy mondta , gyönyörű volt én meg csak olvadoztam. Ez után randira hívtam... azt mondta nem ér rá mostanába főleg hogy itt lassan a ballagás meg az érettségi. így gondoltam várok. Ballagására kapott egy ajándékot (emlékeztek még a muffinos randira?) Ballagás után mikor haza ért bement a szobájába és egy plüss süni várta egy rózsával és egy kis csomaggal tetején "a legcsodásabb nőnek a világon" kibontja egy felirat "THIS IS A MUFFIN" alatta pedig 2 mézes krémes :D(muffint nem találtam egész héten sehol én meg béna vagyok sütni ezért mézes krémes lett ami jól emlékeztem a kedvence) miután megette a süti alatt még egy kis levél amit a süni írt és gratulál a ballagáshoz és viszonozza a muffint.(testvére segített elhelyezni a dolgokat) Egyből rájött hogy én küldtem este beszéltünk. randira hívtam, nem mondott igent se nemet csak hogy most érettségire készül..oké hát nagy reményekben vártam a tökéletes nőre érettségi után randira hívom. Beszélgetünk épp játszani akart valamit velem gépen neten (Gyönyörű, okos,tehetséges, gyönyörű a szeme a mosolya, énekel,komoly és egyszerre őrült amennyire kell hogy édes legyen van benne jó és rossz kislány is :D néha gyerekes de főleg felnőtt és még szereti a videójátékokat is...Számomra ő tökéletes)szóval éppen skypolunk és telefonon hívják. kiderült hogy van párja már 2 hete. én leléptem skyperol nem akartam hogy lásson biztos idióta képet vágtam :'( azóta beszéltünk keveset elmondtam az érzéseimet. De már úgy érzem nem tehetek semmit. húsvét óta ki se tudom verni a fejemből az elmúlt 2 hét meg szörnyű volt. Főleg hogy azt hitte hogy szakítottam és vártam hogy karomba omoljon hogy single lettem (de nem így van). Elmondása szerint ő legalább boldog. Egy elvileg egy nála jóval idősebb fickóval jár ő felnőtt... én még most is gyereknek érzem magam, hogy versenyezhetnék egy ilyennel. Talán ez önző dolog tőlem de ez nem vigasztal. Rossz gondolni hogy valaki más csókolja. Más teszi boldoggá. Szóval szerintetek van még bármi esélyem? mit tehetnék ? vagy mi a véleményetek / javaslatotok? 20F

2013. máj. 26. 09:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért remegett a kezem mert fázok.
2013. máj. 26. 09:10
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem írtál volna regényt, még az is lehet, hogy valaki elolvasta volna.
2013. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy pulóvert bakker...
2013. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hogy bármennyire is ő a tökéletes, ő nem így látja.

De szerintem te is naiv voltál, hogy arra gondoltál, hogy egész életében téged fog várni.


Ha kivársz, akkor jobb esetbe hónapok, rosszabb esetben évek telnek el. És addig életed nem mozdult semerre. És ez lenne a "szerelemes hős" szerepe ami nagyon romantikus könyvbe írva, de az életben nem mész vele semmire.


Vagy van a B verzió: éled tovább az életed. Nélküle.

És ennek a verziónak azért látom több értelmét, mert lány tudja, hogy szereted, de ugyanakkor mégsem kellesz neki. Ő talált mást. Sajnos ez a vonat elment.

Kénytelen leszel más életcélt és nőt találni.

2013. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mennyivel idösebb töle a pasi? mióta vannak együtt?
2013. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Küzdj érte, hisz a ballagás után mikor randira hívtad nem mondott nemet. Ha valakinek fix, boldog párkapcsolata van, az nem gondolkozik el egy randi meghíváson,de ő ezt tette!
2013. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
akkor még nem járt vele... 2 hete járnak éss nemtudok semmit a pasirol
2013. máj. 26. 09:25
 8/14 A kérdező kommentje:
nem gondoltam hogy várni fog rám.. csak hogy ha randira hívtam akkor megvárom míg érettséginek vége és újra elhívom...
2013. máj. 26. 09:26
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem küzdj! :)
2013. máj. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Közben esetleg írj neki, hogy drukkolsz neki az érettségihez, vagy valami ilyesmi dumával, csak hogy tudja, hogy ott vagy a háttérben és gondolsz rá, hadd motoszkáljon benne, hogy te még vagy.
2013. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!