Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnék egy lánnyal össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék egy lánnyal össze jönni 16 évesen? (lent)

Figyelt kérdés

suliba félek ,mert nem vagyok népszerű.Vagy innentől el is vagyok ásva? senkinek sem kell nem népszerű férfi? szerintem meg ez így jobb lenne, mert Akkor szinte minden figyelme a lányra irányul.

és azèrt szeretnék barátnőt ,mert ma is megláttam egy számomra szèp nőt és ilyenkor úgy megölelném olyan jó lenne, Csak hozzá akarok érni. úgy érzem magamon ez szeretethiány, mert engem nem a szex, hanem sokkal inkább a csók,érintkezés,ölelkezés, hogy biztonság érzetet adhassak neki, hogy mindent megbeszéljünk, vigasztalhassam, ha kell.jó lenne, hogy amikor lemegyek nem az egyik barátommal mennék le, hanem a barátnőmmel... hol ès ,hogyan lehet ismerkedni? 16F



2013. márc. 11. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Kèp van rolad? Küldj, megmondom mi a helyzet.... mert ha 16 eves vagyves senki nem kivàncsi ràd.valszeg a kinezeteddel van gond.
2013. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pl itt is lehet ismerkedni :)
2013. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

küld magadról képet, tényleg ez lehet a baj.

15/L

2013. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"népszerű férfi" ??

16 évesen??

hahahahaaaa jó vicc:D

2013. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsó, miért "jó vicc" hogyha valaki népszerű? minden iskolában van népszerű meg nem népszerű fiú és lány... pff -.-"

amúgy én lány vagyok és 16 évesen jöttem össze az első szerelmemmel, aki nem a suliba járt. elmondom a nagy titkot: el kell járni mindenhova! :) ha hívnak bulizni, el kell menni. mi házibuliban ismerkedtünk meg. nincs elásva a dolog, ha a suliban nem vagy népszerű. én sem voltam az soha. házibuliban oda kell menni a lányhoz, aki tetszik, stb. vagy szólhatsz a haverjaidnak, hogy nincs barátnőd, nincs-e vki esélyes? tesó, rokon, barát, osztálytárs, akárki, aki megfelelő lenne neked és te is neki :)

2013. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Emberek ***** válasza:

Nekem megvan a tuti, ugyanis most - igaz csak alakulóban van -, de össze fog jönni a dolog. Egyik régen látott (lány) ismerősöm bejelölt egy közösségi oldalon. Vele szerettem volna találkozni, erre mondta, hogy oké, de be szeretni mutatni nekem valakit. Nos a találka nem jött össze, de a bemutatni akart lánnyal már elég szoros kapcsolatom van. Tehát nem vagy esélytelen, csak meg kell találni a megfelelő helyet/időt/ismerőst/stb..


Remélem segítettem

2013. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem a népszerű volt a vicces,hanem az,hogy 16 évesen férfinak titulálja magát:D
2013. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!