Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok!? Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!? Titeket zavar ha egy fiúnak hosszú haja van? (min. Vállig érő)

Figyelt kérdés

15 ev koruli lanyok valaszat varom, de irhatnak masok is.:)

Mennyire zavar titeket ha egy fiunak hosszu a haja? Ha zavar, miert? Ha nem, miert?

15/F :)



2013. ápr. 27. 06:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%

Én már nemsoká 21 leszek (úristen, de furcsa leírni még mindig :D), de 13 éves korom óta engem az zavar - de kifejezetten - ha egy fiúnak RÖVID haja van :)

Szerintem iszonyú szexi, ha egy pasinak hosszú haja van, ha meg esetleg még az enyémnél is hosszabb (nekem a lapockám alá ér), az csak még jobb, kemény pluszpontokat jelent ;)

2013. ápr. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
52%
Engem nagyon zavar szerintem hulyen nez ki, de lehet, sot biztos h azert vagyok igy vele, mert nalunk a csalad osszes fiu, es ferfi tagjanak rovidre, vagy 0-as geppel van nyirva a haja.
2013. ápr. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%
ha ápolja a haját, foglalkozik vele, jól is áll neki akkor nem zavar. :) 15/L
2013. ápr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
83%
Ha jól áll neki, és ápolt, akkor nem. 14/L
2013. ápr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is szexi a hosszú haj.

23/L

2013. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%

Imádom!!!! A szerelemnek is hosszabb van, mint nekem, bár az enyém csak vállig ér ,de nagyon szeretem a haját :)

17/L

2013. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
50%
Engem zavar, nőies szerintem. Oké, jobb, mint az "ecsetfej", de nem választanék magamnak hosszú hajú párt.
2013. ápr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
40%

Eleve nem kezdek olyanokkal akiknek hosszú hajuk van!Nekem a rövid tüsi haj a nyerő!

23/N

2013. ápr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
Én pont a rövid hajat nem igazán szeretem, legalább fül alá érjen a haja, mint barátomnak :D Sajnos neki annyira nem áll jól a hosszú haj (túl férfias hozzá az arca), de még így is oké, csak tüsihaja ne legyen, azt utálom.
2013. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%
Én 15/L vagyok.Engem úgymond nem zavar de én spec. tökre nem az ilyen típusú fiúkat szeretem pont az ellenkezőjét a már majdnem kopaszokat.De vannak lányok akik erősen erre gerjednek több ilyen barátnőm is van.Ha szereted,hogy hosszú és ápolt vagy akkor minden oké.csak kíváncsiságból meddig ér a hajad vállig kb.?
2013. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!