Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem? Kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Kit válasszak? Mi legyen? Túl bonyolult minden! (Többi lent! )

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 4 éve vagyok együtt a párommal, aki 20 évvel idősebb, mint én. Az elején jó volt minden, de most már úgy érzem egy ideje (kb.2-3 éve), mintha nem élnék. Legszívesebben otthon lettem volna mindig, nem akartam kimozdulni egy szóval begyöpösödött lettem. :) Megismertem egy lányt, aki azóta a legjobb barátnőm lett, szinte minden időnket együtt töltjük, amikor a barátom dolgozik ez a nap 24 órájából 18 órát jelent sajnos, a maradékban otthon van velem, bár akkor is alszik általában. Ezzel nincs baj, hisz nagyon sajnálom érte, hogy ennyit kell dolgoznia, de valamennyire örülök is neki, hisz több időm van a barátaimra. Na szóval a legjobb barátnőm bemutatott a baráti társaságának, akikkel nagyon jól érzem magam és megismerkedtem egy sráccal, akit már az első percben is nagyon helyesnek tartottam. Ahogy kezdtem jobban megismerni és kiderült, hogy szinte ugyanolyan múltunk van és megért mindenben. Beleszerettem. A helyzet az, hogy megcsaltam vele a barátom. Eddig egyszer történt ilyen, de akkor csak csók volt és tovább nem is akartam menni, de nagyon bűntudatom volt. Most viszont teljesen komolyan gondolom az új sráccal, nincs bűntudatom, mert azt érzem, hogy boldogabb vagyok, mint valaha. Legszívesebben mindig vele lennék, és ha nem tudunk együtt lenni és rá gondolok még mindig egy hónap után is görcsbe rándul a gyomrom. Nagyon jó vele. A probléma a következő, hogy neki én vagyok az első barátnője, meg a teljes elsője és nem hiszem hogy ő annyira komolyan tudná gondolni, mint én. Én a barátommal folyton veszekszem már semmi nem jó, nemi életet is csak ritkán élünk, már csak az ingóságok és az egymás iránti függés miatt vagyunk együtt. De amíg nem jött Alex, addig úgy gondoltam, hogy nem baj, hogy nem vagyok olyan boldog, hisz megadja amire szükségem van, meghallgat (ha nem valami komoly témáról van szó, mint mondjuk a kapcsolatunkról) persze több, minden is van, hitele is van meg egy kis fia is. Eddig tényleg úgy voltam vele, hogy mindez nem érdekel és majd lesz egy közös gyerekünk meg minden meg is beszéltük, hogy dolgozok a suli után egy évet és megpróbálkozunk vele, de már úgy láttam, hogy nem is érdekli az egész és én is elkezdtem nem törődöm lenni, de most jött Alex és komolyan nem tudom mit csináljak. Szívem szerint elhagynám párom, de nem tudom megbántani azok után amit tett értem, de viszont túlságosan fáj, és talán hibáztatom egy kicsit hogy négy évet elvett az életemből és mindeközben sokszor bántott lelkileg is meg minden. Mióta Alex jött, azóta érzem, hogy élek és azt csinálok, amit szeretnék. Viszont nála nem tudom mi van. Ha kettesbe vagyunk nagyon jó minden, amikor a legjobb barátnőm és még egy-két ember ott van még akkor is elmegy mert megsimogatja a kezem vagy átkarol, de legtöbbször teljesen közömbösnek érzem. Mondjuk mikor telefonálunk stb. szóval amúgy teljesen határozatlan és olyan, mintha a kapcsolatunkban is teljesen határozatlan lenne. A barátnőim azt mondták, hogy a biztosat ne hagyjam ott a bizonytalanra és egy részről igazuk van, más részről pedig nem, hisz hogyan várhatom el, hogy Alex szeressen és normális kapcsolatunk legyen, ha nekem van mellette valakim attól eltekintve, hogy a kapcsolatunk már csak baráti. Ráadásul nem akarom elvenni Alextől azt, hogy kiélje magát én vagyok neki az első, de az ő szemszögéből sajnos nem hiszem, hogy az utolsó. Pedig én úgy szeretném, ha nekem meg ő volna az utolsóm. :( Mit tegyek, ti hogy látjátok?

2013. máj. 26. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:

mindig is érdekelt,hogy a nőknél ez hogyan működik,hogy itt is szerelmes vagy az újba,de simán dugsz a régivel.

utóbbi esetben ezt hogyan rendezed le magadban?

vagy mire gondolsz miközben mondjuk szopod?

2013. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én a helyedben otthagynám a barátod. Ha nem szereted, nincs értelme mellette maradnod, és tényleg csak az időd vesztegeted. 21 éves vagy, lehet, hogy nem Alex lesz az utolsód, de még fiatal vagy, előtted az élet, és ki tudja, mikor talál meg a nagy szerelem. Légy bátor, és vállalj kockázatot, hisz aki mer, az nyer :)
2013. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hogyan látom? Úgy, hogy baromira életképtelen vagy EGYEDÜL, függsz másoktól.

Igen, még is miért akarna tőled többet, hogyha egyszer van más valakid? Miért szeressen beléd, hogyha sérülhet ettől az egésztől, mert te majd a végén még is kitalálod, hogy a régivel maradsz? Önző vagy, nagyon önző.

Elvárod a volt párodtól, hogy többet törődjön veled, sajnálod elhagyni, ugyanakkor elvárod egy másik pasitól is, hogy te legyél neki a világ közepe!

Én mit tennék a helyedben?

Elhagynám a jelenlegi páromat, akihez már csak a megszokás köt, külön költöznék, egyedül. Feldolgoznám, hogy vége van és építenék annyi önbizalmat magamnak, hogy egyedül is boldog legyek és jól érezzem magamat a bőrömben. Aztán ha mindez meg volt, akkor néznék új pár után, nem pedig ugrálnék egyik kapcsolatból a másikba.

Sosem tudtam megérteni az olyan nőket, akik sok éves kapcsolatot lerendeznek úgy, hogy egy héttel később már más pasi ágyában alszanak. 23/L

2013. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 The Other ***** válasza:

A #3-as már leírta a lényeget. Kapcsolatfüggő vagy. Ettől függetlenül a jelenlegi papit ott kellene hagynod, mert ez a kapcsolat már döglött.


Az most tök mindegy, hogy ezzel az új sráccal összejön-e vagy sem, mert jelenleg csak az életed és fiatalságod legszebb éveit vesztegeted a jelenlegi hapsid mellett.


Mellesleg mi az, hogy a "biztosat ne hagyd ott a bizonytalanért"? Inkább ücsörögsz a langyos sz@rban, mert az biztos?! Micsoda életképtelen felfogás ez! Egyedül is lehet teljes értékű életet élni, előbb-utóbb pedig úgyis találsz valakit...

Kapj már a fejedhez!

2013. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alex éretlen meg égy komoly kapcsolatra miatta nem hagynám el a biztos párom.
2013. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alakítsd ki a saját magánéletedet az idős férj mellett...csak ne tudjon róla.Így csinálta az ismerősöm is..azt mondta ,olyan jó volt hozzá, sose bántaná meg őt.20 év különbség, az sok...amikor eltemette, meggyászolta és a pénzzel együtt új életet kezdett
2013. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem semmi.17 évesen összejöttél egy majdnem apádkorabeli pasassal....Ez neki legyezhette a hiúságát...

Elvett 4 évet az életedből??ne röhögtess 21 évesen mit akarsz egy majdnem negyvenéves pasitól?A lányom is ennyi idős,és nem igazán örülnék,ha elémállna egy hasonló sztorival....

Mit kellene tenned, válassz egy 3.-at,aki majd minden tekintetben megfelel.

Hidd el,még semmiről se maradtál le...

2013. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!