Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan válasszak eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszak eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés

Elég amatőr kérdés, de a 22 éves életkorom lehet megmagyarázza :D

Az a kérdésem hogy az eljegyzési gyűrű milyen legyen? Mármint az esetleges esküvőn is ugyan az a gyűrű lesz majd amit a párom ujjára húzok majd? Milyet érdemes választani?

Gondolom árban valami közép kategória amit érdemes mert ugye csak egy életre szól remélhetőleg, de nem kell páncélszekrényben őrizni...

Tanácsokat kérnék, mert hiába szántam el magam a leánykérésre, nem tudom hogy hogy induljak neki...

Légyszi értelmes válaszokat adjatok, mert szerintem ez elég komoly ügy...



2013. máj. 12. 19:35
 1/3 anonim válasza:

Szerintem egy kék köves ezüst gyűrű tökéletes :))

lapis lazuli kék keress rá googlén szerintem gyönyörű szín :))

ja és sok boldogságot :))

2013. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most az esküvős mondattal megzavartál... Akkor akarsz külön eljegyzési- és karikagyűrűt vagy csak 1 gyűrűt?

Ha 2-t akarsz, akkor az eljegyzési gyűrű általában köves szokott lenni, ezüst vagy arany. A karikagyűrű meg ugye arany és ugyanolyan vagy hasonló a pár mindkét tagjának.

2013. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zoliba' ***** válasza:
47%
őszintén? Én azt mondtam a boltban: "a legolcsóbbat" így volt a 2db 55ezer..
2013. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!