Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 19 éves vagyok lány most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katnise kérdése:

19 éves vagyok lány most szakítottak velem először mit tegyek?

Figyelt kérdés
300 kilométer a távolság és nagyon keveset találkoztunk de mindennap beszéltünk neten és telefonon is mindent elmondtam neki ő volt az első az életemben minden téren nagyon szerettük egymást ha nem tudtunk találkozni volt hogy jobban sírt mint én az anyjával is ösze veszett csak hogy jönni tudjon hozzám 11 hónap után egyik napról a másikra szünetet kért 1 hét szünet után szakítottunk de az okát nem mondja meg nagyon fáj mert még mindíg szeretem

2013. máj. 29. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Törődj bele, itt nincs mit tenni.
2013. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
300 km, mégis hol laktok hogy ekkora a távolság, te hol és Ő hol?
2013. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

gyere össze velem

tektektektektektek

2013. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én pesten lakom ő nyíregyházán régen én is ott laktam de elkerülhetetlen hogy ne talá vele mert apa a húgának a keresztapja és a család is nagyon jóba van velük
2013. máj. 29. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj....
2013. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
majd megpróbálom elfelejteni valahogy csak most így az unoka tesóm ballagására se tudok menni mert az uttána lévő "bulira" őket is meghívták
2013. máj. 29. 17:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát bizony, ilyenkor érdemes egy kis távolságot tartani... Esetleg menj el a ballagásra, a bulira meg nem.
2013. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. máj. 30. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!