Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történt? Miért nem szeretjü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt? Miért nem szeretjük egymást annyira mint tegnap?

Figyelt kérdés
Tegnap este még oda volt értem a barátnőm, de ma már teljesen szar kedve volt, és azt mondta már alig szeret!Ő se és én se tudjuk miért lehet ez!Tegnap még arról beszélgettünk mit csinálunk ha jövőhét elmehetek hozzá most és mindketten oda voltunk egymásért és 10 percen csak búcsozkodtunk. Most meg valami baj van :/.Történt már valakivel ilyesmi? És ha igen, mit kéne csinálnom/nunk?

2013. máj. 29. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak simán rossz kedve van (front,menszesz,meghalt a macskája...stb)
2013. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat elírtam.

Ez ma már a 2. nap hogy ilyen a kedve. :/

És ő se tudja most mi van vele...

2013. máj. 29. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem tudja, csak nem mondja el neked.


Pedig ha nem beszélitek meg, akkor nem lesz jó vége.

2013. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt csak ő tudja, hogy mi áll a háttérben. Kérdezgesd, hátha kiderül. Lehet, hogy már nem biztos az érzéseiben irántad, valami miatt megingott. Előfordul az ilyen, innen több irányba vezet az út. A kérdés, hogy ti merre indultok.
2013. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok most, nekem más nyomja a lelkem sajnos, csak nem mondtam még el a barátomnak. De ettől még szeretem :)
2013. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a nap nem mosolygott rátok, amikor felkelt.
2013. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!