Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » MIt tegyek? Lassan 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt tegyek? Lassan 3 éve együtt vagyunk a párommal, együtt élünk fél éve, szeretjük egymást nagyon de már kezd ellaposodni az egész. Többi lent

Figyelt kérdés
Alig érintkezünk... Kb 1 hónapja nincs szexuális életünk már, én nagyon szeretem de annyira unalmasak a hétköznapjaink.. Ő nem próbálkozik, mindig csak mondja hogy megváltozik. Közben nekem akadna udvarlóm, aki tetszene is nekem, de én nem akarom feladni a kapcsolatunkat.. Megcsalni nem fogom... Mit csináljak? AMúgy 23 éves lány vagyok.

2013. ápr. 7. 03:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szerintem pár esélyt még adj neki, de ha nem változik, akkor te is tudod, hogy nincs értelme
2013. ápr. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha ennyire balf*sz hogy 1 hónapja nem dug meg akkor keress mást,minek az ilyennek barátnő?Egyáltalán hogy lehetséges az hogy 1 hónapig hozzá se nyúl valaki a barátnőjéhez?!Lehet meleg szegény
2013. ápr. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha nem tesz ellene semmit, hogy ez változzon, akkor hagyd a fenébe. Mert benned látni az igyekezetet.
2013. ápr. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Töltsetek el külön pár napot!! De sűrgősen! Mi nem tettük meg.. Ráment a kapcsolatunk :(
2013. ápr. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
egy kapcsolatért naponta kell tenni, hát ha most ez van, nem nagyon fog változni, próbálkozhatsz még, de ez már nem igen megy, az egész kapcsolatról kéne beszélni, mert itt nem csak a szex a gond N
2013. ápr. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%

így van.

3 év után az első problémánál ki kell bas-zni azonnal,ez a módja,úgyis olyan kapós vagy,hogy akadna udvarlód,ne sz@rozz.

aztán meg mi a francért kellene megváltoznia?

ha nem savanyú képpel kapnád be a farkát,valszeg többször tolná a szádba.

2013. ápr. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Kedves Ember te tényleg nagyon kedves vagy :D :D :D :D :D
2013. ápr. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
te meg a 100. aki ezt írja nekem:).
2013. ápr. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Kedves Ember, imádom az ilyen értelmes hozzászólásokat:D ELhihetd, hogy nem egyszer vetettem rá magam, de ő inkább aludt, hát akkor mit csináljak?? 1 hónap után azét megtud hülyülni az ember..

És könnyű azt mondani, hogy hagyjam ott.. Mert előtte nagyon jó volt a kapcsolatunk, minden klappolt...

2013. ápr. 7. 03:36
 10/22 anonim ***** válasza:

"Szeretjük egymást nagyon......"


Ez biztos? Nem csak a megszokáshoz ragaszkodtok? Te is talán csak a magát a kapcsolatot tartod fontosnak, a párodat nem annyira? Nem csapod be magadat?


Talán próbáljátok meg egy ideig külön. Aztán kiderül.

2013. ápr. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!