Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S! NAGYON FONTOS,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! NAGYON FONTOS, MINDENE MÚLHAT RAJTA! A barátnőm nagyon összemelegedett egy sráccal kb. fél éve, erre a pasi most becsajozott. Összetört a rengeteg mindent átélt csajszi, és óriási baj lehet! Hogyan segíthetnék neki? bővebben lent!

Figyelt kérdés

Nagyon kéne a segítség, már mindent megpróbáltam, de nem megy.

Azért is tört össze ennyire, mert nem az a fajta, aki mindenkinek hisz, és annyi, de annyi valóban romantikus és szívszorítóan szerelmes üzenetet váltottak egymással, hogy még Én, alapból higgadt és "szkeptikus" ember is pofára esett 5 méterről, hogy ilyesmi PONT VELE megtörtént.

Nem csak azért, mert egy nagyon fontos barátnőm, de a legjellemesebb, és legőszintébb, legjobb ember, akit valaha ismertem a lány.

nagyon összetört, pedig nagyon szereti( még most is) a srácot, és nem tudni, hogyan tovább.. Pedig a srác még 3 hónapja camozás után olyan gyönyörű romantikus dalt énekelt neki..

Olyan, és annyi, de annyi édes beszélgetés, forró érzelmek után, melyek meggyőződésem szerint a srác feléről is őszintének bizonyultak, hogy történhetett ez??


Kérem, aki tud segíteni, az nagyon gyorsan írjon, ne hezitáljon, mert itt óriási tét forog kockán!!

Nem akarom, hogy összetörjön, de már eléggé romlik a helyzet.


Hogyan segíthetnék neki, mit csináljak?? Nagyon szépen köszönöm, hogy végigolvastad!



2013. máj. 29. 22:26
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Hát igen, az élet már csak ilyen..Mit tehetnék, hogy ne bánkódjon ennyire? Persze a folyamatos támasz mellett, semmiképp sem szeretném egyedül hagyni.
2013. máj. 29. 22:50
 22/35 A kérdező kommentje:

Mindenesetre ez egy jó lecke volt a számára és remélhetőleg felébredt

Meg tudnád pontosan fogalmazni kérlek, hogy mivel kapcsolatban, hogy egyértelműek legyünk?

2013. máj. 29. 22:51
 23/35 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy lány vagy?
2013. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Én lány, Én is koppantam már..
2013. máj. 29. 22:51
 25/35 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos barátnő vagy! :)
2013. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Valahogy mindig kikattan az agyam, mikor 15-17 éves lányok "hatalmas" szerelmi bánatáról olvasok, főleg, ha "nincs értelme innentől az életének" mondattal van fűszerezve. Majd ha kilép a nagybetűs életbe, visszasírja ezeket a kicsiny problémákat.
2013. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
Szerintem meg az ilyen hüje süketeléseket ne vedd figyelembe. Persze, hogy még sok mindem történhet a továbbiakban,de lehet akár 16 is azért esze és érzelmei vannak. Nagyon szép dolog és ritka a mai pofátlan világban, hogy valaki így kiáll a barátja mellett. És kommentesek hagyjuk már a nagy bölcs,de mégis sértő dumákat, nem kell pöszmögni a kor miatt, nektek tán kimaradt az a kor, vagy ti rögtön nagyok lettetek? A pasiról meg annyit, hogy ezek szerint nem neki való, lesz jobb, persze idő kell mindenhez.
2013. máj. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, ha a szerelmes üzenetek + a camozás még semmi...életben teljesen más lehet mindenki. A srác csak szórakozott vele, nem is vette komolyan, mert ha az ellenkezője lett volna igaz, akkor neki sem elég, ha csak camon keresztül látja azt, akinek énekelte a szerelmes dalt! ;)
2013. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

"16 éves, tehát érett..." Nincs több kérdésem! :D


16 évesen a padlón van/vagytok??? Nem mindenki találja ám meg ilyen idősen az igaz szerelmet, van aki 20 felett sem lelt még rá, van aki 30-on is túl van már, pofonok pedig mindenkit érnek még később is! Miért? MERT ILYEN AZ ÉLET, EZ NEM EGY HABOS TORTA! :) Tanuljon ebből is és ezentúl ne bízzon meg mindenkiben, főleg ne egy netes műmajom gyerekben. ;)

2013. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 kolosszus22 ***** válasza:
Éretlen és nagyon fiatalok vagytok, sokkal komolyabb problémáitok is lesznek még az életben.
2013. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!