Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S! NAGYON FONTOS,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! NAGYON FONTOS, MINDENE MÚLHAT RAJTA! A barátnőm nagyon összemelegedett egy sráccal kb. fél éve, erre a pasi most becsajozott. Összetört a rengeteg mindent átélt csajszi, és óriási baj lehet! Hogyan segíthetnék neki? bővebben lent!

Figyelt kérdés

Nagyon kéne a segítség, már mindent megpróbáltam, de nem megy.

Azért is tört össze ennyire, mert nem az a fajta, aki mindenkinek hisz, és annyi, de annyi valóban romantikus és szívszorítóan szerelmes üzenetet váltottak egymással, hogy még Én, alapból higgadt és "szkeptikus" ember is pofára esett 5 méterről, hogy ilyesmi PONT VELE megtörtént.

Nem csak azért, mert egy nagyon fontos barátnőm, de a legjellemesebb, és legőszintébb, legjobb ember, akit valaha ismertem a lány.

nagyon összetört, pedig nagyon szereti( még most is) a srácot, és nem tudni, hogyan tovább.. Pedig a srác még 3 hónapja camozás után olyan gyönyörű romantikus dalt énekelt neki..

Olyan, és annyi, de annyi édes beszélgetés, forró érzelmek után, melyek meggyőződésem szerint a srác feléről is őszintének bizonyultak, hogy történhetett ez??


Kérem, aki tud segíteni, az nagyon gyorsan írjon, ne hezitáljon, mert itt óriási tét forog kockán!!

Nem akarom, hogy összetörjön, de már eléggé romlik a helyzet.


Hogyan segíthetnék neki, mit csináljak?? Nagyon szépen köszönöm, hogy végigolvastad!



2013. máj. 29. 22:26
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Kolosszus, miért is lennénk éretlenek? Egyikünk sem hülye, velem történtek már olyan dolgok, -és itt nem feltétlenül csak szerelemre kell gondolni-, amiért megtanultam, tilos megbízni mindenkiben, mert a legtöbb ember ahol ér, ott szúrja beléd a kést.

Igen, rengetegen csak rápillantanak a korra, és levonják, hogy naiv kis tinik vagyunk, akik még semmihez sem értenek. Ti is voltatok fiatalok, szerintem ilyen korban már mentetek keresztül ilyesmiken, és nehogy azzal jöjjön valaki, menjünk vissza tanulni, ugyanis a megyek 2. legjobb gimnáziumába járunk, neki 4,5, nekem 4,6 az átlagom- ezt nem tartom rossznak, próbálom javítani, olykor persze becsúszik egy-egy rosszabb jegy.

Nem kéne szórni az "oltásokat", előítéleteket, mert egyáltalán nem biztos, hogy igaz.

2013. máj. 30. 14:04
 32/35 A kérdező kommentje:
Persze, hogy lesz ennél sokkal nagyobb trauma is, Én ezt értem is, és tudom, de kérlek, az éretlen szó helyett inkább a tapasztalatlant használjátok, mert azt nem lehet ilyen helyzetben kiforgatni, félreértelmezni.
2013. máj. 30. 14:05
 33/35 anonim ***** válasza:

Jajj életem... Majd kiheveri, nyugi. Ez korral jár, mindenkinek kell egy kis pofára esés a fiúkkal. Ilyen ez a kamaszkor.


Mellesleg messziről jött ember, azt mond amit akar, neten keresztül nem nehéz hihetetlenül romantikusnak hazudni magad. Miközben pötyög akár simán szophatja is a tartaléknője.


Merthogy a kamasz srácok közül sokan eléggé egysíkúan gondolkoznak. Lyuk-lyuk. Meg kell szerezni. Ha nem megy, akkor inkább hátrál, mert ő dugni akar. A hormonok hajtják és még korántsem gondolkozik mélyenszántó kapcsolatban, pláne nem tudja, milyen "hihetetlenül komolyan" szerelmesnek lenni, mert csak a puncit és a csöcsöket látja minden lányban. De annyi esze már van, hogy ne ezt mondja, hanem amit a lány hallani akar.


És a kamaszlányok naivak. Borzasztóan. És mindent elhisznek, amit igaznak akarnak hinni, így bent ragadnak egy saját maguk által formált illúzióban, ahogy most a barátnőddel is történt.


Az illúzió pedig drága mulatság...


De fel a fejjel, lesz ez sokkal de sokkal szarabb még, és minden sokkal szarabb esemény után, ez a kis pofára esés annál jelentéktelenebbnek fog tűnni.

2013. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

33-as leírt mindent.

vannak ennél rosszabb dolgok. pl. a sok béna, vak, süket, rákos, ágyhoz kötött évekig haldokló szerencsétlen.

vagy aki elveszíti az összes családtagját.

majd ha az 1. igazán komoly munkahelyére kerül a barátnőd, meglátja hogy nem működik a Teréz anyás mentalitás.

Senkiben nem lehet bízni. Jópofizni kell, meg másokat lekötelezetté tenni, meg megzsarolni őket és félreállítani azért, hogy te Létezhess.

A puszta kis 100, meg 110 ezredért (jobb helyeken kicsit többért) kőkeményen el kell söpörni mindenkit.

Én is kis álmodozó voltam, meg 18 évesen jól összetört egy hasonló netes pasi.

Nem kell baromnak lenni és magadról bármi lényegeset elmondani, csak sablondumákat... és még azokkal is visszaélnek, tapasztaltam.

Most 22 vagyok, elsöprök mindenkit aki az utamba kerül és az összes pasit, aki elképzeli hogy majd megdughat, a végtelenségig kihasználom aztán elküldöm a búsba.

A barátnőd is túl fogja élni, max. kicsit könyörtelenebb, érzéketlenebb ember lesz.

2013. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Úgy látom akkora tragédia még sem történt ha két napja egy sort sem írt a kérdező.
2013. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!