Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jalsopeti kérdése:

Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt aki gyönyörű és teljesen beléestem. Már jóba vagyok bele, de nem biztos hogy ő is így érez irántam. Rengeteg a közös témánk és szerintem illünk egymáshoz. Mit tegyek hogy "olyan" jóban legyünk egymással, de még nem akarom megmondani neki hogy érzek?

2013. máj. 31. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
"Make love not war!"
2013. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Célozgass, ha "folytatja" akkor szerintem ő is benne lenne :)
2013. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van közös téma az jó! Beszélgess vele szépen, normálisan és később kérdezz rá, hogy mit érez irántad.


Sok szerencsét!

2013. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Polipop ***** válasza:
Lehet, hogy szerinte is illenétek egymáshoz. Ha még nem akarod neki megmondani, egy ideig csak szimplán barátkozz vele, nézd meg, hogy reagál, észre lehet ám ezeket venni, aztán tegyél neki valami vicces célzást ezzel kapcsolatban, és ha zavarba jön, nyertél.
2013. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!