Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha a párom minden előző kapcsolatában ugyan azt a szerelmes szöveget mondta, amit nekem is mond, akkor mennyire hihetek neki?

Figyelt kérdés
Egy éve élünk együtt,de most fél évig távol van munkája miatt.Mindig ír,szép dolgokat,hogy senkit nem szeretett még ennyire,néhány kis versike,de nagyon hosszú szerelmes szövegeket.És a minap egy közösségi oldalra lépve megvolt jegyezve a belépési adatai,kíváncsiságból beléptem.Az előző barátnőinek,ugyan azokat írta,mint nekem,de mintha csak betanulta volna,annyira egyezik.Nem tudom mit gondoljak most.
2013. máj. 28. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem valami kreatív még lehet hűséges és szerethet igazán mélyen!
2013. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Így jár, aki kémkedik. Ha nem vagy felkészülve arra, amit esetleg találhatsz, ne keresgélj...


Én annyit mondanék, hogy próbál romantikus lenni, de nem az, így csak ezt az egy szöveget tudja.

2013. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam kémkedni,de valahogy nem bírtam megállni,mikor adva volt a bejelentkezése.Az embernek ez egy rossz szokása.Bár biztos van kivétel.
2013. máj. 28. 10:07
 4/4 kolosszus22 ***** válasza:

Semmi extra nincs ebben, a szövegláda, behízelgő, "verset" író típusoknak van egy sablonszövege és minden nőnek ugyanazt adják be, te sem vagy kivétel. Végső soron azt mondják, írják amit a nők legtöbbje hallani szeretne. Ettől még szerethet, de az előtted levőnek is ezt írta és az utánad levőnek is ezt fogja. Így megy ez. Bezzeg az olyan f*szikat aki őszinte és nem nyomja a sok üres mézes-mázos szöveget meg lebunkózzák és érzéketlennek könyvelik el.

26F

2013. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!