Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom sokszor mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom sokszor mondja nekem hogy szeret, akkor már vajon szerelmes is belém? Vagy csak fontos vagyok neki, többet érez irántam, de ez még nem szerelem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 19:48
 1/7 ASOT ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk! Ezt csak te érezheted.
2013. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem szerelmes, de azt hiszem Ő nincs ennek tudatában. Létezik ilyen?
2013. máj. 27. 19:53
 3/7 ASOT ***** válasza:
Túl sokat gondolkodsz olyan dolgokon amikre úgy sincs válasz amit elhinnél vagy nem hinnél el, örül annak amid van és becsüld meg. ÉS ne ezzel a kérdéssel foglalkozz.
2013. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, miért ne tudná kifejezni, hogy mit érez?
2013. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van, mégis ezen agyalok folyton... Mert volt már előttem több barátnője is, de azt mondta hogy még csak egyszer volt szerelmes. És én arra vágyom, hogy engem ne csak szeretetből szeressen, hanem igazán szerelemből!
2013. máj. 27. 20:01
 6/7 A kérdező kommentje:
19.59-es, kérdeztem még az elején finoman, akkor őszintén nemleges választ adott. Azóta viszont sok dolog történt már, én pedig nem merek már rákérdezni, mert félek hogy nagyon fájna ha újra azt válaszolná...
2013. máj. 27. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én barátomtól megkérdezték szerelmes e...aztmondta nem erre megsértodtem,aztán kezdte a magyarázkodást persze,hogy o sokat gondol rám,meg szeret és lehet szerelmes,hogy o honnan tudja...na szép,szerintem 1 és fél év után nem szerelmes akkor már biztos nemis lesz és jon a kérdés,hogy akkor mit akarunk egyutt...
2013. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!