Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális viselkedés? Anyu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális viselkedés? Anyu nyomoz utánam. Igyekszem röviden leírni a történetet!

Figyelt kérdés

Hogy érthető legyen:

Több mint 2 évet voltam együtt az ex barátommal, de sokat veszekedtünk, nem értettünk egyet és úgy gondoltam, h jobb inkább külön mint együtt. Nehezen, de ő is belátta, h ennek így kell lennie. Abban a hónapban, amikor szakítottunk, megismerkedtem egy másik fiúval,aki megértett engem,oda figyelt rám és egy húron pendültünk. Nem volt semmi se köztünk, amíg együtt voltam a barátommal, csak beszélgetések. Persze ezt nem azt jelenti, h a szakítás után egymásnak estünk és nem is ő volt a szakításunk oka! A szakításom után 1 hónappal éreztük, h egymásba szerettünk. Szerencsére azóta is együtt vagyunk, és ez már lassan 1 éve.


És most jön a kérdéssel kapcsolatos leírás:

Anyu a napokban regisztrált arra a híres közösségi oldalra. Tegnap az én gépemről ment fel de elfeledkezett róla kijelentkezni. Fel akartam menni az én oldalamra, de ha már ott jártam, megnéztem, h kikkel írogatott. Még szerencse, h belenéztem... Az exemmel! Anyu ráírt, h mi van vele, hogy van, h megy a munka, mi újság? stb. Kérdezett kettőnket is, h mi történt velünk. Az exem mocskolt engem, h én a háta mögött eljárkáltam máshoz, megcsaltam, átvertem stb.(miközben én is és a másik fiú is megerősítette, h nem léptem vele félre és tényleg NEM(!))! Anya meg olyat írt vissza, h ő ezt nem is gondolta volna rólam és, h ez a beszélgetés nem fog a tudomásomra jutni. Csak az a baj, h az exem azt nem mondta el neki, h engem lehordott facebookon mindenféle csitrinek és a haverjai olyanokat írkáltak kommentárba, h "Pofon kell rúgni"...

A saját édesanyám fúr a hátam mögött... Kezdem azt gyanítani, h ezért készült az oldala, h "megtudjon" egyet s mást. Először úgy volt, h megemlítem neki, h tudok róla, de elvárom, h ő mondja el... Eddig semmi! Segítsetek, mit tegyek!

20 éves vagyok, nem 15, h nyomozzon utánam!



2013. febr. 8. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes,abban a hónapban jöttél össze valakivel,amikor szakítottál a másikkal...Hát te is vagy valaki...

De nem,a szülő ne nyomozzon a gyerek után,ha nem drog,vagy rosz társaság veszélye forog fent.

2013. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 fospuska ***** válasza:
82%
állítsd a falhoz a mamát,ilyen esetekben azonnal. az ilyeneket rövidre kell zárni,mert hamar elhatalmasodik rajta az agybaj. ne hagyd, hogy ilyen szinten beleszóljon az életedbe.
2013. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem is ez a durva,hanem hogy a saját lánya mellet nem képes kiállni.Milyen anya az ilyen???Én a helyedben célozgatnék rá erősen,hogy tudok a dologról.Aztán szépen kiugrasztanám a nyulat a bokorból.
2013. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 betlindis ***** válasza:
64%

nehéz kérdés... valóban ronda dolog volt, amit csinált, nincs joga utánad nyomozni. inkább neked kéne hinnie, mint egy idegen fiúnak (idegen neki akkor is ha évek óta ismeri, nem családtag...). az a baj, hogy ha hajlamos ilyesmire, akkor nem fogja abbahagyni, akkor sem, ha rászólsz, hogy tudsz róla.

viszont az érem másik oldala: számonkérnéd, hogy ő nyomozgat utánad, miközben te is rendesen beleolvastál a levelezésébe, tehát gyakorlatilag ugyanazt tetted? igaz, nem írogattál az ismerőseinek, viszont nem tudhattad, mi van azokban a levelekben, és mégis elolvastad őket, a nyomozás meg nyomozás. ebben kvittek vagytok.

2013. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1. kommentáló! :) Mielőtt megismerkedtem volna a jelenlegi barátommal, már kb fél éve nem volt normális a kapcsolatom az exemmel szóval nem ő miatta romlott el és le is írtam h a szakítás után 1 hónappal jöttem össze vele, de mind1, ez nem lényeges, a lényeg, h nem csaltam meg!


A másik meg, h az exem anyumnak mondja el a jelenlegi barátomat, h "egy kutyafejű" stb. anyu meg semmit nem reagált rá,pedig nincs rosszba a sráccal, mindig elbeszélgetnek, meg nevetgélnek. Megvédésképpen annyi volt, h "Ha még is ez történt nem ítélhetem el, mert mégis csak a gyerekem!"

2013. febr. 8. 19:54
 6/17 anonim ***** válasza:
Te jó ég a közösségi oladlon megy a hazugság micsoda felismerés.Szerintem tagadt ki anyukádat az örökségedből.
2013. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igaz, de nem bánom, h bele olvastam, mert ő bele írta a levélbe, h "Ne félj, nem fogja megtudni, h beszéltünk!".. :)
2013. febr. 8. 19:55
 8/17 betlindis ***** válasza:

ahogy te nem bánod, hogy beleolvastál, szerintem ő sem bánja, hogy megkérdezte az exedet. mindkettőtöknek lehet az az indoka, hogy legalább megtudta az igazat...

különben pedig, ha a saját postájáról intézi az ügyet, akkor sok beleszólásod nincs, mert ahogy te nem vagy gyerek, hogy nyomozzanak utánad, úgy ők sem gyerekek, hogy vki megszabja nekik, hogy miről beszélhetnek egymással.

szerintem egyetlen dolgot vethetsz anyukád szemére, azt, hogy neki hisz és nem neked.

2013. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

uhh hát ez ciki helyzet, szerintem az anyukák néha túl aggódóak meg kíváncsiak tudnak lenni.valószínűleg ebből kifolyólag csinálta ezt az egészet, hogy megtudja hogy nem szemétkedett e veled az expasid, vagy van e valami a szakításotok hátterében, amit esetleg nem mertél neki elmondani. és szerintem azért nem kelt a te meg a mostani baràtod védrlmére, mert akkor az expasid nem nagyon beszélt volna szívesen vele. szóval nem akart ő fúrni téged, csak nem a legjobb módon járt el :)

szerintem mondd el neki ezt az egészet, hogy rosszul esik, bár akkor be kell vallanod, hogy kotorásztál a levelei közt...

2013. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ebben nagy igazság van! :) 5 perce mikor gondolkodtam rajta, h mit mondjak ha felhozza, akkor annyit fogok neki mondani, h " Akkor inkább higgy neki, mint nekem!" ahogy te is írtad.
2013. febr. 8. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!