Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet valakivel 5 évig úgy együtt lenni, hogy nem vagy belé szerelmes?

Figyelt kérdés
Egyik nap megismertem egy lányt, és ő mesélte, hogy az ex barátjával 5 év után szakítottak, de csak az elején volt szerelmes a pasiba egy kicsit. Aztán a témát nem firtattam tovább, de most elkezdett érdekelni, hogy ilyen mégis hogyan lehetséges...

2013. máj. 31. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Így. Csak mert nincs szerelem a szex meg egyéb még lehet jó.
2013. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Sok lány van azért együtt egy pasival, (annak ellenére, hogy nem volt belé szerelmes) mert attól tart, hogy nem találna jobbat...
2013. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Ùgy hogy ez minden kapcsolatban így van. A szerelem egy kèmiai folyamat ami ha tetszik ha nem, idõvel elmúlik. A többi a szerelem alatt kialakult mèly szeretetbõl fakad plusz a rózsaszìn köd utáni hibák meglátásából amit vagy elfogadunk vagy nem. Lehet a lánynak teszett az elejèn az izgalom aztán lelappadt ès megszokásból nem lèpett, jó volt neki ìgy, nem kellett stresszelni, hogy találjon mást magának aztán benne maradt. Idáig.
2013. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy én 2x ennyi ideig voltam együtt úgy az exemmel, hogy egyáltalán nem voltam bele szerelmes. Az elején se. Soha.
2013. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Megszokásból, kényelemből, "mindenki van valakivel, akkor én is..." alapon... Szüleim 14 évig voltak házasok, de édesanyám sose volt szerelmes édesapámba... 2007-ben elváltak 4 gyerekkel, úgyhogy van ilyen
2013. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!