Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csinálnátok? El akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinálnátok? El akarom mondani egy nálam majdnem 7 évvel idősebb pasinak hogy tetszik.

Figyelt kérdés
Már régebb óta ismerem, de csak mostanában kezdtünk el váltani pá szót. Hogyan mondjam meg neki? 17 lány lécci írjatok konkrét lehetőségeket mert fogalmam sincs hogy hogy kezdjek hozzá:S
2008. dec. 27. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én 16 fiú vok és egyik "havernőm" 15 évesen egy 20 évesbe esett bele. De szerintem nem lesz belöle semmi mert a pasi a vele egykorú érett nőket szeretné elcsábítani
2008. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de rajta látszik hogy akarná, csak szerintem félénk főleg hogy különös módon ismertük meg egymást:S
2008. dec. 27. 21:47
 3/4 A kérdező kommentje:
de azért köszi hogy írtál:)
2008. dec. 27. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát... ilyen fiatalon elég nagy különbség ez.

Na mindegy - ha tetszik, akkor legyél minél többet vele. Ismerd meg - nincs-e pl. barátnője? Mit akar az életől? 24 évesen már akarhat gyereket is.

Milyen a természete? Azt, hogy tetszel-e neki, inkább majd tőle kérdezd - te most elég nehezen ítéled meg.


Ha már elég jól ismered, akkor beszélj valakivel a rokonságából. Kérdezd ugyanezeket...

2008. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!