Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek ha ez a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha ez a helyzet állna fenn?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel történt az eset, amikor a barátjával játszottak, és a srácnak véletlenül túl csúszott a keze, bnőm.nek agyrázkódása lett. Pár napig kórházban is feküdt. Megbocsáltotta a baràtjának, mert szereti, de lehet, hogy az agyrázkódás miatt hipofízis problémája van, lehet soha többet nem lesz peteérése, ti mit tanácsolnátok, hagyja el a srácot vagy maradjon vele?

2013. jún. 4. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem. Mi az, hogy túlcsúszott a keze????
2013. jún. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyet se hallotam még. .. mondjuk ezért elhagyni nem vall nagy intelligenciára. Balesetek történnek, nem szánt szándékkal okozott sérülést. Gondolom kb 15/16 évesek vagytok.
2013. jún. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tul csúszott a keze - akkorát húzott be a lánynak, hogy a fal adta a másikat.... Játéknak indult vagy sem, en nem maradnék ilyen emberrel.
2013. jún. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Barátnőm 18.

Annyit jelenthogy ahogy játszottak, a srácnak a keze eltaláltaa lánynak a az állát, gyakorlatilag véletlen állcsUcson találta.

2013. jún. 4. 07:55
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Nagyfokú felelőtlenség mindkét részről, de ez egy sajnálatos baleset volt. Minden esetre érdemes okulni az esetből.
2013. jún. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Balesetek előfordulnak.

Nekem párom az orrom törte el,én voltam a huny,csiklandoztam,ő meg próbált védekezni,én meg csakazértis tovább csikiztem.Sikerült a könyökével ütközni...

Kórház,elláttak,szeretjük egymást továbbra is.

2013. jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy...balesetek vannak...


Ismerősöm Aközben beverte a fejét az ablakpárkányba... Agyrázkódás, kórház, 2 hétig lila, fekete zöld majd sárga szem arc...


Álcsúcson nem kell nagyot ütni csak jól eltalálni az embert, ahhoz sem,hogy elájuljon...

Mivel véletlen volt, nem is lenne kb mit megbocsájtani...

2013. jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!