Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy barátnőm, cigány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, cigány, egész család rühelli a cigányokat, de én szeretem, és nem tudom hogy mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Szakítsak vele, és majd elfelejtem?! én se szeretem őket, de normális fajta.. de ezt hiába mondanám a családnak.

2013. jún. 4. 21:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
inkáb szarkábol nem lesz janári
2013. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
KILL YOURSELF .
2013. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2013. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Csilla55l válasza:
A Nővéremnek is van egy ilyen barátja és nagyon jól megvannak egy-két veszekedésük volt és már nagynéni vagyok mert születet egy nagyon aranyos gyerekük szoval van esélyed ha normális :)
2013. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Akkor a családod nyilas fasiszta, ugyanis ma Magyarországon divat a cigány magyar házasság. Egyre több vegyes házasság él boldog házasságban. Nyugodtan járhatsz vele...
2013. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Akkor a családod jó emberek! 14/88!
2016. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Nadon Fidel válasza:

Pro: jómagam is ismerek rendes rómaiakat pontosan 2 főt, akik az evtizedek alatt mindig úriember módjára viselkedtek, sőt mitöbb gyerekkoromban familiárisan hiperpigmentált család mellett laktunk és előttük is le a kalappal.

Kontra: rómaiaknál alap a "telepes életszerveződés" hasonlóan más telepes szervezetekhez, pl.:korallok. A paripa a helybenülőségben sántít. Amennyiben a korallhadban az érzelem-értelem egyensúlya felborul valami miatt, vagy mert csak gádzsó vagy, akkor öcsém Neked reszeltek. A családod meg azt mondja: ez így volt várható.

Folyamodhatsz trükkökhöz is például gyakran beszélsz arról, hogy halottal álmodtál, ez félelmet kelt. Szeretnél ilyen trükkös szerelmet?

Továbbá a fent említett csoport nőtagjai gyors serdülés után exponenciális romlásba kezdenek.

Persze csak hülyeségeket írok és reszelgetem a körmeimet...

2016. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!