Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Együtt vagyok a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok a barátnőmmel, de mégsem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel csúnyán összevesztünk egy pár hónapja. Ő nagyon szeretett meg én is őt. De megbántottam és megingott a kapcsolatunkban. Mostanában sok programot csinálunk, és azt mondta jól érzi magát velem. Megcsókol, megfogja a kezem, meg is ölel (de olyan nagyon szeretően). Én úgy érzem minden simán működhetne, de ő ezek ellenére azt mondta, hogy nem tudja még mit akar biztosan (korábban kért időt). Meg h. ne értsem félre ez a jelenlegi állapot. Holnap reggel átjön beszélgetni meg ilyenek. Szerintetek most mi a szitu? Én szeretném visszaszerezni, de nem akarom ráerőltetni magam. Sok ajándékot veszek neki )apró figyelmességek), és elmondom sokszor, hogy szeretem és fontos. Van arra esély, hogy szépen lassan visszahódítsam?

2013. jún. 4. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hivatalosan szakítottatok,és még mindig nem tartja magát ismét a barátnődnek az erőfeszítéseid ellenére,akkor ez a csaj szórakozik Veled.Adj neki ultimátumot.
2013. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szakítottunk...Együtt vagyunk kimondva kimondatlanul. Sok probléma volt, de újra alakulnak a dolgok. Kb. minden megvan ami kell. De ő még "elvileg" gondolkodik és nem tudja, mit akar. Én szeretem, nem akarom elrontani. Nem tudom, most közeledjek és mondjam h. imádom és akarom vagy szép lassan és az jobban célt ér?
2013. jún. 4. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
..Te mondtál neki ilyesmit? Mármint hogy neked is idő kellene, stb..lehet ez zavarja.
2013. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam. Ő kért többször is.
2013. jún. 6. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy téged szeret, csak nem biztos benne, és ki akar próbálni mást is. Ha mással nem olyan jó mint veled, akkor majd összejön veled újra, ha meg mégis talál nálad jobbat, akkor azzal jön össze, és neked meg lapát.

Ez az állapot most neki kényelmes. Tudja, hogyha rosszul alakulnak a dolgok, akkoris hozzád visszamehet, illetve most nyugodtan kavarhat más pasival, ez nem számít megcsalásnak, hisz nem is vagytok együtt.

Segíts neki dönteni, tedd lapátra, de végleg.

2013. jún. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is egyet értek az előttem szólóval, szereted őt, igazán nagyon, persze megértem. De ez még nem hatalmazza fel arra, hogy kénye-kedve szerint játsszon az érzéseiddel, Te pedig hagyd magad....attól hogy szerelmes vagy, még legyen eszed. Gondolkodj!? Szereted, de megér neked annyit, hogy akár "az egész" életef a bizonygatásra menjen el? ...
2013. jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lassan egyre jobb irányba alakulnak a dolgok. Úgy érzem, lehet minden szép és jó. Szerintetek, akkor is véget kéne vetni mindennek? Én nem bírnám megtenni, mert annyira szeretem. Néha azért motoszkál bennem, hogy lehet kihasznál...de nem tudom. Az eddigi válaszokat, mindenkinek köszi, megy a zöld pacsi :)
2013. jún. 8. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!