Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy az apám nem akarja, hogy együtt aludjak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, a barátnőm 16, az ő szüleinek nincs kifogása az ellen, ha ott alszom. Már 1,5 éve együtt vagyunk. De apám azt mondja, ameddig a házban vagyok, vagy ameddig meg nem nősültem, addig nem aludhatok ott. Azt mondta, fiatalkorában ő sem tette ezt. Nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel. Nincs anyagi kiindulópontom, hogy elmehessek otthonról. Véleményekre és tanácsokra lennék kíváncsi ezzel kapcslatban.

2013. jún. 2. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ezt mondja az apád???? elfelejtette, milyen jó volt, amikor titokban neki is összejött?
2013. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én a helyében megengedném

nem tudom, hogy miért jó neki vagy akár neked, hogy nem engedi meg

2013. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem,hogy örülne.

Mondd meg,hogy védekeztek és csináld.

2013. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

apád kibaxott irigy rád hogy neked van csajod 18 évesen neki meg csak a jobb keze volt még ilyenkor :DDD (mint nekem xD)

F19

2013. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak irigy.

Ne törődj vele, aludj ott!

Mit fog csinálni? Kidob a házból, vagy mi?

2013. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Irigy, sznob, vagy már megjárta így.

Nekem is volt egy barátom, ő 19 volt én 21. Diszkó után ott aludtam nála, őszintén meg sem fordult a fejemben, hogy ebből probléma lehet. Inkább a lányos szülőknek szokott ez gondot okozni, nem a fiúsoknak. Reggel ránk nyitott, még jó, hogy aludtunk, és elég nagy balhé volt belőle. Utána ha ott is aludtam, külön szobában, és úgy kellett átszökni egymáshoz. Ő egyáltalán nem alhatott nálunk, pedig az én szüleim nem bánták volna. Kb. 8 hónapig bírtuk így, aztán szakítottam vele. De mondtam neki, hogy költözzön el, mert nem normális, amit az apja csinál. Ja, és a sztorihoz tartozik, hogy neki így csúszott be egy gyerek, és ezért kellett nősülnie, biztos ezért is félt. Meg mindig azt mondogatta, hogy én így akarom megfogni a fiát, amin eléggé ki voltam akadva, mivel sokkal gazdagabb családból származom, mint ők. Bár ő soha nem volt nálunk, nem tudhatta.

Szóval egy kicsit mélyebbre kéne ásni, hogy mik a motivációk a te ősödnél is. Mindenesetre én minél előbb elköltöznék a helyedben, mert tönkre fogja tenni az összes párkapcsolatodat.

2013. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kolosszus22 ***** válasza:

Az szép, még ha a lány apja lenne az is szigorú manapság, de megérteném. Fiús apák inkább büszkék szoktak lenni a gyerekükre ha csajokat döngetnek, nemhogy tiltsák.

26F

2013. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

LOL :'D

Írnék is neki,de csak egy mail címem van.

2013. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Közben törölték :/
2013. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!