Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1,5 éve szeretek egy lányt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 éve szeretek egy lányt. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Előző év februárjában jöttünk össze. nagyon szerettük egymást, aztán valamiért(én sem tudom)szakítottunk októberben... 4 hónapig nem tartottuk egyáltalán a kapcsolatot, sőt.. közben végig szerettem, de úgy éreztem ő már nem érez semmit, ezért nem is írtam neki..Eltartott ez februárig amikor is, elkezdtünk veszekedni valamin... A veszekedésből beszélgetés lett.. aztán újra összejöttünk. másfél hónapot jártunk, és dobott.. azzal az indokkal, hogy már nem szeretjük annyira egymást... Megszakadt a szívem.. egy hét múlva összejött egy csávóval.. azóta együtt vannak.. viszont én még mindig szeretem... Nem tudom kiverni a fejemből.. Nem megy... Mindenről ő jut eszembe...valaki segítsen mégis mit évő legyek... 17/f

2013. jún. 4. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Éld az életed, ne nézz hátra. Ha valaminek vége lett, az okkal történt, azt jelenti, hogy nem illettetek össze. Lógj a haverokkal, ismerkedj.
2013. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát pajtás, üdv a klubban. Fogalmam sincs mitévő legyél. Fura azért, hogy ennyi idősen így érzed, nekem akkor még inkább a buli meg a haverok számítottak.


De most 23 vagyok és ugyanebben a cipőben, mint te. Sajnálom. Talán jobb mintha megcsalt volna, de ha ő nem szeret, nem tehetsz semmit. Én konkrétan úgy érzem, hogy egyedül fogok meghalni mert vagy ő, vagy senki :(


Lehet, hogy 10 év múlva majd másképp fogom gondolni de most ez van. Nehéz úgy élni ha mindenről mindig ő jut eszedbe, gondolom sokszor azon is gondolkodsz, hogy vajon most mi lehet vele, mit csinálhat, vajon jól van-e, stb...


Hát igen, így nagyon nehéz. Próbálj meg barátokkal lenni, beszélgetni emberekkel, kikapcsolódni egy kicsit vagy ha van rá időd, írj naplót, írj le dolgokat amiket szívesen elmondanál neki. Egy ideig csináltam, de már nem sok értelmét látom. Lehetetlen leírni amit érzek, a lelkembe nem hiszem hogy bárki is bele láthat.


Majd valahogy alakul. Ne add fel. Olyan fiatal vagy még, biztos, hogy fogsz találkozni valamikor valakivel aki megvígasztal és a társad lesz majd, aztán boldogok lesztek ;)

2013. jún. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Készülj az érettségire. Néhány év és a nevére sem fogsz emlékezni.
2013. jún. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!