Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az olyan lányokkal mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lányokkal mit lehet kezdeni, akikben az első szerelmük túl mély nyomot hagyott, és már senki sem olyan jó nekik?

Figyelt kérdés

El akarja felejteni, de nem bírja, és nem képes mást már úgy szeretni, pedig akarná úgy szeretni, de nem megy.

Az ilyen lányokkal hogy lehet összehozni komolyabb dolgot??

F/18.


2013. jún. 4. 15:16
 1/9 ivilicious ***** válasza:
nekem ilyen volt az első. aztán jött valaki,aki jobban érdekelt első pillanattól...csak egy megfelelő ember kell.
2013. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen lány még mindig szereti azt a pasit.

Ha nem szeretné akkor hiába hagyott mély nyomot az a múlt és nem foglalkozna vele.

2013. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első szerelmet nem fogod soha elfejteni. De találhatsz jobbat.
2013. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fergetegesen jó szexszel. Ha úgy kinyalod, hogy minden izma görcsberándul és csak sikít az élvezettől azonnal elfelejti a volt pasit. True story.
2013. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Járni velük dugni ugyan azokat mint a tőbi vell. Egyszerüen csak kezeld ugy mint a tőbit ne éteztesd vele hogy az exére vagy féltékeny. Legyél te ot neki. Az érzelmek nem kapcsólók hogy ki és be hanam bármijen erősek lehetnek sose lezs senkinek pontosan ugyan ojan érzelmei két kapcsolatba.
2013. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, kérlek, te inkább a nyelvtan könyvet nézegesd..

Egyébként igen, az a lány még mindig szereti a volt barátját..

2013. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeresd teljes szíveddel és ezt tudasd is vele, de csak ha komolyak a szándékaid.. vidd el valahová.. aztán sétáljatok beszéljetek őszintén egymással és mondd el neki h mennyire fontos..én is ilyen voltam..de ezzel a dologgal elkezdett meggyőzni..és egyre jobban beleszerettem.. ma pedig el sem tudom képzelni az életemet nélküle! :)
2013. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hyatt ***** válasza:

Egy emlékképpel, vagy ha úgy tetszik fantáziával szemben esélytelen vagy. Ebbe a harcban csak veszthetsz. Idővel talán belátja, ezt megint magának kellene lezárnia.


Te fogalmam sincs hogy mit tudnál tenni. Ha be akarod bizonyítani, hogy jobb pasi vagy mint amit ő el tud képzelni, akkor minimum Szuperman kell hogy legyél, aki véletlenül pont neki teremtetett gy minden gondolatára megfelelően fogsz tudni reagálni.

Még akkor is jó eséllyel győz az álomex...

Ha szerencséd van - idővel erre ő is rá fog jönni.

2013. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első szerelmem után én is igy voltam, nem voltam képes mást szeretni, mindnekiben őt kerestem, még csak esélyt sem adtam más férfinak, pedig jelentkező akadt jópár. mindneki próbállt boldoggá tenni és mindig biztattak, hogy jobbat érdemlek. de nekem egyik sem volt jó... mert nekem csak az az egy kellett akit elvesztettem. Valójában én voltam buta, én voltam a hibás, hogy esélyt sem adtam egy férfinak sem, pedig ők igazán megtettek minent. Aztán végül megismertem valakit, első látásra nagyon szimpatikus férfi volt, azt mondtam, hogy engem nem érdekel, nekem ő kell megszerzem magamnak úgy is, és nem telt bele 1 hónapba, és az enyém lett immár 1 éve és 3 hónapja hogy együtt vagyunk :) És rájöttem, hogy az első csak egy fellángolás volt, mert ez a szerelem, amit most élek meg. Szerintem harcolj azért a lányért, ha tetszik neked komolyabban egy esély megér :) Sok szerencsét!
2013. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!