Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ingerültebb és durvább vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ingerültebb és durvább vagyok vele. Lehet a testépítés miatt? Pedig nem szedek semmit! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kb 1,5 éve kezdtem komolyabban neki azóta tömegnövelést csinálok, most kezdem majd a szálkásítást a napokban. De nem ez a lényeg... mikor összejöttünk, kedves, romantikus, érzelmes srácnak ismert meg a párom. Mi több igaza van, ilyen voltam! De a gond, hogy csak voltam... mióta test építek egyre durvább vagyok, és ami még zavar, hogy más nőkön legel a szemem és kanos vagyok éjjel-nappal... nem vagyok már romantikus, ugyan kedves vagyok néha, de többször vagyok vele bunkó és lekezelőbb... Sajnos már nem vagyok olyan amilyennek megismert... akkor voltam 80 kg mikor összejöttünk, akkor is gyúrtam, de nem aktívan és nem is komolyan... most se veszem annyira véresen, mert nem járok kondizni, itthon csinálom, vannak súlyzóim... együtt lakunk őt nem zavarja mikor elkezdek gyúrni, tudja, hogy az fél vagy 1 óra az enyém és ez így van rendjén... viszont nem tudok már olyan érzelgős lenni, hanem amolyan leszarom meg kit érdekel ember lettem mióta gyúrok és csajozósabb... nem csaltam még meg soha, de gyakran flörtök, persze szex vagy egyéb nem volt még egyikkel se, de az a baj nehezen tudom visszafogni magam. Lehet az emelkedő tesztoszteron szint ennek az oka? Lehet abba kéne hagynom egy időre?

23/F



2013. jún. 7. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet attól _is_, de azért csak ettől nem hiszem, hiszen ha amúgy minden oké lenne veletek, akkor ez abban nyilvánulna meg, hogy állandóan "másznál rá".

Beszélgessetek - de ha Te úgy érzed, ő már nem az a lány, aki kell Neked, ne kínozd tovább, semmi értelme.

(és azért persze ne fogjunk rá mindent a tesztóra, emberek vagyunk, nem állatok - egy kicsit fejleszd a bensődet is)

És csak nyugi. :)

2013. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MrHard ***** válasza:
Nem a kondi miatt van...egyszerűen csak felszállt a rózsaszín köd! Ez ilyen! Már nem vagy annyira szerelmes és emiatt ilyen a hozzáállásod. Ez van...
2013. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
persze értelek, mászok is rá, de ő nem bír annyit az ágyban mint én neki elég napi 1 szex nekem például nem. és ez is egy gond. de aggaszt az állapotom.
2013. jún. 7. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!