Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy soha nem leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

Nem volt még sosem barátnőm, de 1-2 csalódásom volt mar. Azokról azt gondoltam h szerelem, és szerelmi csalódás, de inkabb csak azért volt, mert akartam valakit.

Mostanság nagy személyiségfejlődesen mentem át, sokkal tisztábban látok mindent, nem leszek csak ugy szerelmes stb.

Randiztam párszor pár lánnyal, mégsem tudtam egyikbe sem beleszeretni.

Lehetséges olyan hogy sosem leszek szerelmes?

22 leszek



2013. jún. 7. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Bár kicsi az esélye, még fiatal vagy. Egyébként nekem is hasonló problémám van. Szerelmes még nem voltam sosem, kizárólag testi vonzalmat éreztem azok iránt, akivel együtt voltam, épp ezért normális kapcsolatom eddig nem is volt. Nem tudom mi lesz így velem, mert nagyon szeretnék családot, de egyszerűen már úgy érzem nálam valami nem működik rendesen.

Azért remélem még változik, még én sem vagyok öreg :D

19/L

2013. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtam ezen most nagyon.

Amúgy családot meg gyerekeket én is szeretnek nagyon, de ha nem lesz ez van.

2013. jún. 7. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerüen csak nem a megfelelő emberrel találkoztatok.
2013. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bárcsak én se lennék!! Nem lenne ennyi szenvedés a csalódások miatt.
2013. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!