Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen csajba sosem leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen csajba sosem leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

Undorodom attól, hogy megcsokoljam, nem szívesen szexelnék vele, igazabol attól is undoridom kicsit, hogy szexeljek vele.

Talán még szájra puszit sem szívesen adnék neki. Külsőre sem tetszik.

Idővel beleszerethetek?



2013. jún. 6. 07:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2013. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

"Külsőre sem tetszik"

Miért még miben?

Ugyanis gondolom az undor is amiatt van.

2013. jún. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenbe soha. Nem is értem miért foglalkozol vele.
2013. jún. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Haat igazabol lehet hogy csak külsőre nem tetszik.

Na de meg vannak nézetek amiben nem értek egyet vele. Én nem vetem meg az egyejszakast és a szexkapcsolatot ő azt mondja undorító. Na meg ő tuti hogy sok szexuális dologban nem lenne benne amiben én igen. Éretlen is, és sokszor nyavajog az iskola miatt.

Am 20 éves.

2013. jún. 6. 08:14
 5/24 A kérdező kommentje:
Azért foglalkozom vele mert nincs más.
2013. jún. 6. 08:14
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Háhh :D én voltam így, egy hónapig jártunk, aztán nem bírtam tovább. Nem hogy megszerettem, még inkább nem tetszett. Szerintem nem, de embere válogatja.
2013. jún. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kérdés,hogy nem ő az eseted.Akkor meg nem is értem,minek foglalkozol vele.Akkor inkább légy egyedül.
2013. jún. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Jah, totál felesleges erőltetni, nem sok örömed lesz benne!
2013. jún. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Igazandibol nem is csaj hiányzik, inkabb a szex. El vagyok amúgy magamba egész jol, igy nem a barátnő az ami hiányzik.

De mint mondtam azért foglalkozom vele mert más nincs jelenleg.

2013. jún. 6. 08:45
 10/24 anonim ***** válasza:
elég nagy gerinctelenség a részedről, hogy szédítesz valakit. fordított helyzetben meg ugyanitt picsognál, hogy csak lábtörlőnek kellettél.
2013. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!