Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiú aki régóta boldog párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú aki régóta boldog párkapcsolatban él, miért szedne fel egy másik lányt barátnak (aki szintén kapcsolatban van)?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy a barátomnak van mégegy "barátnője". Biztos forrásokból tudom hogy nem csal meg vele de zavar és nem értem hogy miért szedte fel ezt a másik lányt.(egyébként az ő suliában ismerkedtek meg) Hónapok óta jóban vannak, facebookon szoktak beszélgetni meg suliban néha szünetbe és mindig mosolyognak egymásra. Legjobb barátnőm mesélte aki a fiúm iskolájába jár. Miért teszi ezt ha látszólag boldog velem, és mindent megadunk egymásnak? Velem is bir bármiről beszélgetni nem értem miért neki a másik. Amugy tudja hogy az a lány belé van zúgva. Talán hiányzik neki a körülrajongás? Nem értem. 17/l

2013. jún. 7. 01:06
 1/4 Mókusgyilkos ***** válasza:

James Bond bezúzatta az Aston Martint Lord Varysnak kinőttek a golyói és a Big Brother kamerájába lemerült az elem mert itt van a barátnőd aki mindent tud mindent hall és mindent lát :D


Tegyük fel h én 1 17 éves lányka szeretethiányát hajlandó vagyok "párkapcsolatnak" titulálni: párkapcsolat mellett is lehet barátkozni és én pont le.. h az nő-e :)

2013. jún. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem át leszel b@szva,mint sz@r a palánkon.
2013. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lanybarat is ugyanolyan mint a fiubarat. Ha ugy tekintjuk hogy nem csinal vele semmit, mert azert persze, hogy kulonboznek. A fiukkal nyilvan nem beszelget annyit (mar ha az en baratombol indulok ki), mert a ferfiallat nem az a lelkizos tipus, a lanyok viszont tudjak iranyitani a beszelgetest. (Nem biztos hogy "lelkiznek" veluk, de szerintem egy lannyal jobban lehet beszelgetni, az osszes fiubol akiket ismerek csak egy egy szoszatyar, a tobbi csendesebb nalam.)


Lehet hogy a pasid az a tipus aki lanyokkal jon ki inkabb, de valoszinubb hogy csak hianyzik neki hogy valaki rajongjon erte... Foleg mivel nem tavolodik el tole, annak ellenere hogy tudja hogy erez...


En a helyedben megkernem a pasid, hogy menjetek el valahova a csajjal egyutt, es ott majd meglatod hogy mennyire nyomul, milyen stilusu, es lehet hogy o is "beijed" hogy jajj de neki van baratnoje, jobb lesz ha bekenhagyom... Meg az is elofordulhat hogy jofej es joban lesztek, viszont akkor mar mindenkepp meg kene beszelnetek az erzeseit mert ez igy nem oke..


Esetleg megkerheted a baratnodet, (ha megbizhato) hogy "nyomozzon" utanuk, figyelje meg mirol beszelgetnek, flortolnek-e, es majd szamoljon be neked arrol hogy mit latott.


Sok szerencset!

2013. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Tartsd magadhoz közel a barátaidat, de még közelebb az ellenségeidet"

Nincs azon semmi, ha meg akarod ismerni a pasid barátait, szeretnél együtt szórakozni velük. Lehet még díjazná is. Ismerd meg a csajt, beszélj vele. Pár mondat után tudni fogod mi a szitu. Ha ellenséges veled, akkor kezdhetsz aggódni. Ha jó fej, akkor barátkozz össze vele, így tudsz legjobban képben lenni vele kapcsolatban. Legyél bűbájos ;) Női praktika :P

2013. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!