Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek mennyire fontos egy kapcsolatban hogy a férfi fizikailag erősebb, nagyobb legyen nálatok?

Figyelt kérdés

Nálam ez döntő fontosságú. Hiába lenne számomra ideális egy férfi ha nem érzem elég "erősnek" akkor nem tudok rá potenciális partnerként tekinteni. Van aki szerint ez butaság, csak külsőség amivel nem lenne szabad foglalkozni de én nem tehetek róla hogy így érzek. Csak akkor érzem magam biztonságban és 100%-ig nőnek ha a férfi erőfölényben van. Ez valamiféle "ősi ösztön" vagy az én személyes hülyeségem?

25/N


2013. jún. 4. 14:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel :) 35N
2013. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%

Ösztönös. Velem is így van.

22/L

2013. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Ez ösztön :) kell hogy a nő biztonságban érezze magát egy férfi mellett
2013. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
totál ösztön és én is így vagyok vele. 25N
2013. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

A párom testalkatra vékonyabb nálam, és nagyjából egymagasak vagyunk. Szóval nem az a kétajtós szekrény, na :) De elég nagy erő van benne. Engem simán maga alá tud úgy gyűrni, hogy nem tudok alóla kiszabadulni - nyilván adott esetben nem is akarok :D A szerszám méretéről és teljesítményéről meg inkább nem is ejtenék szót :P

A test nagysága nem mindig függ össze a benne rejtőző erővel.

Voltam már együtt olyan sráccal, aki rendesen kondizott, testépített. Nagyon szép alakja volt, a szex is jó volt vele, de személyiségbeli eget rengető különbségek miatt esély sem lett volna vele párkapcsolatra.

Jó, ha karban van tartva a test - párom is sportol - meg nyilván nem folyjon szét valaki a hájtól, de nem feltétlen múlik minden ezen :)

24N

2013. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatást!:) Ment mindenkinek a zöld kezecske:)
2013. jún. 4. 14:58
 7/19 A kérdező kommentje:
Egyébként én nem az izomkolosszusokra gondoltam, azt én sem szeretem, csak legyen olyan jó nagy darab, az se baj ha van rajta egy kis felesleg. (na nem sok azért):)
2013. jún. 4. 15:01
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele ahogy te kérdező!:)
2013. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
48%

én is így gondolom.

a férfi legyen nagyobb mint a nő

teljesen igazad van

2013. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Én is így vagyok vele, de nekem kifejezetten a "macis" (nem kövér, de olyan magas-enyhe túlsúllyal rendelkező) testalkatú férfiak jöttek be mindig. Nekem ez jelenti valahogy a biztonság érzetet, a férjem is ilyen, imádok hozzá bújni, ölelgetni, szeretem, hogy nagyobb, és magasabb nálam. Mikor a karjaiba zár, az jelenti nekem az otthon melegét. 29/N
2013. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!