Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan emberek véleményét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan emberek véleményét kérném, akik 20 év korkülönbéssgel házasodtak vagy élettársi viszonyban vannak. A nő 26 éves, férfi 46. Milyen problémák adódtak a kapcsolat során, hogy hidalták át, és a környezet "támadásait" miként kezelték?

Figyelt kérdés
gyermkevállalást hányan vállaltak be, vagy terveznek? Ha pl. a nő 30 évesen szül, a férfi még midnig simán megélheti a gyermek 20. évét sőt tovább is. A kockázat, hogy elveszíthetjük a párunkat korábban fiatal párral is fennt áll. Baleset, betegség, harmadik fél színre lépése, szóval mindenhol kockázat van, miért ne kockáztasson a nő egy idősebb férfiért, ha úgy érzi ő a másik fele? Mindenkitől választ várok, akik ebben élnek vagy éltek. A negatív, apakomplexus, csak a pénze kell, tapasztalat nélkül alapuló üres kommentelők kerüljenek! Köszönöm! 26L

2013. jún. 8. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
sztem simán:) hajrá! de ilyenkor rá kell gyúrni a gyerekvállalásra ám..
2013. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm szüleinél ez a felállás és náluk nagyon bevált a dolog, csak ugye mikor a barátnőm anyukája 52 volt az apukája már 72 és meghalt szóval sajnos viszonylag fiatalon egyedül maradt az anyukája.


22N

2013. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Szomorú, hogy nem sokan szólnak hozzá a témához, pedig annyira érdekelne kik, hogyan élnek ilyen viszonyban! :(
2013. jún. 9. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 30 év van 11 éve vagyunk együtt fél éve lettünk hivatalosan is élettársak.Szeretnék babát de a párom nem:(
2013. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hány éves a párod, hogy nem szeretne babát? Nagyon későnek tartja a gyermekvállalást? Én valahogy úgy tervezem, hogy mikor én elérem a 28-29. évemet, akkor esnék teherbe, és a párom is addigra lesz 50.
2013. jún. 10. 19:59
 6/8 anonim válasza:
100%
Üdv! Párom és én köztem 18 év a kor különbség. Én 26, ő 44. 6 éve vagyunk együtt, abból 4 éve házasok. Van egy gyönyörű kislányom, és idővel még szeretnék egyet. A szüleimnek, család tagoknak nehéz volt elfogadni, nagy harcok folytak a kapcsolatunkért, de mára minden rendezve. A kollégák, először meghökkentek, de semmi kirekesztettséget nem tapasztaltam. Egyszer megkérdezték, hogy mért nem egy fiatalabbat kerestem magamnak, én meg megmondtam, hogy azért mert őbenne találtam meg azt aki nekem kell. Néha vannak nézet eltéréseink, de melyik házasságban nincs? Egyszer a tescoban a pénztárnál egy fiatal srác nem tudta, hogy köszönjön és megkérdezte,hogy az apukám? Én meg simán ráválaszoltam, hogy a párom. Kicsit meglepődött a srác, mi meg csak vigyorogtunk az egészen. Elején még zavart egy kicsit, hogy ki mit mond, de mára megtanultam ezzel együtt élni. El kell fogadni vannak olyan emberek, akik soha nem fogják ezt megérteni, és elfogadni, de sokan vannak akiket egyáltalán nem zavar. Amúgy is a mi életünk, úgy éljük ahogy... Ha én így vagyok boldog, és te is így vagy boldog, ne zavarjon ki mit mond.
2013. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4.vagyok 60 éves lesz.Azt mondta nem akarja magát kinevettetni 60 évesen és most lesz az első gyerek.
2013. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Olyan jó ezt olvasni, hogy mások is harcolnak azért, ami fontos. Sosem értettem miért kellene megfelelni a társadalom "elvárásainak" manapság már a homoszexuálisok házasságát is kezdik lassan megemésztni, meg egyebeket. A korkülönbség az felfogható, hogy bolhából elefántot csinálnak sokan. Ha fiatalabbal kötöd össze az életed, az se garancia, hogy melletted marad, vagy ne adj Isten megtalálja valami csúnya kór, és évekre rövidül le az a bizonyos közös élet.
2013. júl. 5. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!