Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesztek vagy hogy kezelite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek vagy hogy kezelitek, ha egy kapcsolat már nem ugyanolyan "lelkes", mint a legelső hónapokban?

Figyelt kérdés
8 hónaposak leszünk 14.-én a barátommal, és már most érzek, látok bizonyos dolgokat... a legelején annyira földobódott volt, minden reggel azzal ébresztett, hogy a fülembe súgta, hogy szeret, mindig kijött elém a megszokott helyre, ha dolgozni mentem, óránként feldobott valamilyen sms-sel, és egyszerűen látszódott rajta, mint egy kisfiún, hogy mennyire örül nekem. Tudom, hogy most is szeret, de közben érzem azt is, hogy megszokott.
2013. jún. 8. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Monotonná vált a kapcsolat. Főleg ha együtt éltek "minden reggel azzal ébresztett..".


Változtassatok, legyetek kicsit egymás nélkül, hogy hiányozzon a másik, menjetek el vacsorázni, kedveskedjetek egymásnak. De ezt csak akkor ha megbeszélitek. Nem sok értelme van annak, hogy te főzöl neki finom vacsit, szexi ruhába bújsz és elcsábítod. Neki is kell érte tenni valamit :)

2013. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egy idő után mindegyik kapcsolat ellaposodik nem lehet ellene tenni...max szeretitek egymást aztán kész, de az se éri meg ,ha szakítotok aztán újra meg újra lejátszátok ezeket a köröket. Jobb lenne kitalálni valami új programokat stb, hogy ne unjátok meg egymást, vagy kevesebbszer találkozzatok(mondjunk ez már nem valami jó, ha erre van szükség) mennyetek el valahova ne csak a szobába dugjatok aztán talán jobb lesz...20/f
2013. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!