Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem ezt? :OOOOO

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? :OOOOO

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal (már csak volt) az első csókom vele nagyon rossz volt..(az volt életem első csókja is egyben).

Hirtelen undorodni kezdtem tőle (szájától) vagy én nem tudom..azóta sem csókolóztam senki mással..nemrég szájonpuszilt és nagyon akartam de.."fújjjjj!!" ez volt a fejembe..meg az az érzés..:SSSS nagyon szeretnék vele csókolózni de megvan bennem az a valami..://

Mással is ez lesz szerintetek? :((

Annyira rossz..miért lehet ez? min változtassak? van még itt olyan akinek ugyan ez a "baja"?

Normális válaszokat..nagyon fontos! :)



2013. jún. 9. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A szmájliaidból meg a fogalmazásodból nem gondollak többnek 15 évesnél.
2013. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok több 15-nél de nem is az a lényeg.
2013. jún. 9. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem állsz készen ilyesmire. Majd 1-2 év múlva, ha már nem így gondolsz rá.
2013. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nnem működik a kémia mással még lehet jó a csók
2013. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még eléggé fiatal évjáratú lehetsz :D Ha valakit meg fogsz szeretni, akkor bizony már másképp fogsz gondolkodni, de először is várj még vele pár évet, amíg kicsit nagyobb nem leszel :D
2013. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem dettó ez volt,de mégcsak nem is a pasimmal,hanem egy sráccal aki nem is jött be nekem :S Nagyon rossz volt,azóta abszolút nem akarok smárolni valahogy senkivel:S

2013. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló..írj üzit létszíves.:ss
2013. jún. 9. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!